BMW E46 318i

BMW E46 318i

Pogledaj i sipanjem...predji 100-200km i dospi i vidi koliko si potrosio.Nekad bord zna zezati ali je vecinom upravu.Ja sam ljetos mjerio sipanjem i za 400km dosuo sam 29l...ja zadovoljan s tim da je klima upaljena 4 nas u autu i 18ke gume pun gas...potrosnja oko 7-7.5 l na 100km
 
U mene je klima vazda upaljena , skontao sam da uzima 2,3 litra vise radi felgi 18ki i automatik mjenjača.

Prema BMW informacijama troši šaltac u gradu 10,8 a moj 12,13 normalne vožnje po gradu tako da sam zadovoljan kolko se može biti.
 
U mene je klima vazda upaljena , skontao sam da uzima 2,3 litra vise radi felgi 18ki i automatik mjenjača.

Prema BMW informacijama troši šaltac u gradu 10,8 a moj 12,13 normalne vožnje po gradu tako da sam zadovoljan kolko se može biti.
Sve zavisi i od voznje i stanja na putu...to se kod tebe moze kretati mozda od 10.5 do 13l zavisno od ostalog...
 
Danas Hannover - Hamburg potrošnja prema Bord computeru 9,5 ( vozio 140 jedno 100 kilometara , 200 kod preticanja ( 3,4 preticanja) i jedno 50 kilometara vožnja ( 0-80 ) radi snijega sa ljetnim gumama.

Ja zadovoljan kolko se može biti.
image.png
 
Sta trebam sve da napred zamjenim branik?

Samo novi branik, ili tu dolazi još nešto ?

Šteke idu u sivo, Grill napred u crno.

Cilj do ljeta.
image.jpeg
 
Ma s


Ma samo m-optic branik u kompletu sa maglenkama i mrezicama,a masku ofarbas plasti dipom matt crnim,pa ako ti se ne bude svidjalo da mozes skinuti.
Samo naprijed benga ti je top. :D

Hvala druze, cilj mi je to do ljeta da uradim akobogda, sad preko zime branik necu ni da mjenam radi stijena i kamencica u branik preko zime haha.

Citao sam ovdje na njemackom forumu trebaju mi nekakvi luftfilter, tj. zrak da provodi do kocinica, il samo mogu branik zamjenuti, ofarbati i uzivati??

Na ovo mi konkretno treba odgovor, da se nebi kocinice pregrijavale previse, koliko to moze biti istina ne znam, zato i pitam?

Za pocetak bi uradio samo napred, grill masku, stakla nazad zatamnio, steke u boju auta i mozda mozda bi crnu foliju preko krova uradio , nekakvu perfektnu kombinaciju izmedu crno-sivo bi trazio.
 
Član
Ma neces na trke s njim ici pa da ce se grijati.Posto si u njemackoj imas na ebay.de m-optic branik u kompletu za male pare,samo izlakirat treba,to kupi i rjesio si problem.
 
Fino si to zamislio...m branik naprijed pozadi i bice top...
Ovo je dobra serija bmw kod koje ne treba puno da izgleda lijepo.
A to za luftfiltere ne vjerujem ali opet nevozim bmw i nisam u toku..
Kad ces vec steke da farbas farbaj i lajsne na vratima u sivo...
 
Ma neces na trke s njim ici pa da ce se grijati.Posto si u njemackoj imas na ebay.de m-optic branik u kompletu za male pare,samo izlakirat treba,to kupi i rjesio si problem.

Moze link druze da mi posaljes, hvala ?

Fino si to zamislio...m branik naprijed pozadi i bice top...
Ovo je dobra serija bmw kod koje ne treba puno da izgleda lijepo.
A to za luftfiltere ne vjerujem ali opet nevozim bmw i nisam u toku..
Kad ces vec steke da farbas farbaj i lajsne na vratima u sivo...

Druze, razmisljao sam i o tome , al ova slika gore sto sam stavio sa m branikom napred i ta kombinacija mi se predobro svidja, kosto sam rekao jos mozda crni krov folirati al to nisam siguran, moram u photoshopu da pogledam kako ce da izgleda.
 
Top