BMW E46 318i

BMW E46 318i

Pokusaj naci nesto slicno crnoj...neki posebni carbon jer m optika i crni krov je 90% bmw sto se radi...
Nadji nesto sto ce biti "unikatno"...sto se ne vidja svaki dan...
Mada iskreno cen krov uz m optiku ce izgledati bombasticno...
 
http://m.ebay.de/itm/BMW-E46-3er-M-...elscheinwerfer-98-05-/221043463818?nav=SEARCH
Evo ovo je prvi na koji sam naisao,a ti si bolji sa njemackim jezikom,pa procitaj tamo da li sve dode sto treba.
Ako mene pitas krov,retere i gril sve u piano black imas foliju,kad dosadi ili ti se ne svida skines.

Hvala

Danas nažalost sa lošim vjestima, bus prešao u moju traku i udari me.

Sad treba ići na sud i Ganjati se , jer vozač busa kaže da sam ja prešao pa izjava protiv izjave.

Al kaže policija najvjerovatnije 50%-50% , svako svoju štetu plaća ali treba sačekati.

Ljevi branik malo oštećen , felga i krilo puno.
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    779,5 KB · Pregleda: 94
Član
Ako ti bude 50-50 da znas mozes opet naplatiti polovinu od njegovog osiguranja. Drug imo direktan sudar, 50-50 i naplati od njegovog osiguranja oko 1300
 
Meni po slici hb ne izgleda veci kvar...mozes uslikati malo bolje????

Neda mi se vako slikati, ruzno mi pravo izgleda, krilo , branik i felga je upisano od policije sto je zakaceno.

Sad se borit na sudu sa nekim debilom sto kaze da sam bio na telefonu dok sam vozio, al imam brata ko svjedoka koji je bio samnom u autu a on je sam pa valjda bude nesto.
 
Ceka se jos osiguranje , policija i sve radi udesa.

U interijeru par promjena, nije jos gotovo ima jos 2,3 lajsne da se foliraju.

folija.jpg

Postavim poslje kako ce ispasti.
 
Evo kako to izgleda u autu, sve me kostalo ukupno 20 eura, jer sam narucio vec tako reci izrezane sa ebaya al dobra kvaliteta folije, prvi put foliram a mislim da sam dobro to uradio.

lajsne 3.jpg
 
Evo jedna slika izrezana iz videa , voza se isad na ljetnim gumama , osiguranje i udes napreduje kolko može, sad treba da se uradi nalog koliko bi popravak koštao , treba se prednji branik lakirat , ljevo prednje krilo zamjenit, ljeva prednja felga popravit ( lakirat) , guma od udesa mali dio fali ko na trotoaru kad ogrebeš , sve ce se to za osiguranje napisati.

Akobogda, kad se dobiju pare od osiguranja, kupiti ce se prednji m branik i odmah lakirati, zadnji još nije sigurno, LED osvjetljenje zadnje tablice sljedece sedmice ću uraditi , sad preko zime mi se nista veće ne da raditi.

image.png
 
Auto se voza i dalje, upalila se airbag lampa al ce se uskoro rijesiti, narucen dio vec.

Vidimo se uskoro abd u 2,3 sedmice na bosanskim ulicama :D
 
Član
Kako jos nije rijeseno s osiguranjem, ja sam imao pozitivno iskustvo s Donau, AT, za mjesec zavrseno... sreca pa nije puno, ovo su sitnice, nek nije pomotano nista... nisi popravio auto?
 
Kako jos nije rijeseno s osiguranjem, ja sam imao pozitivno iskustvo s Donau, AT, za mjesec zavrseno... sreca pa nije puno, ovo su sitnice, nek nije pomotano nista... nisi popravio auto?

Ma druze nije gotovo radi mene, trebao neke racune slati ovo ono , previse svega se skupilo , tek ovaj mjesec cu poslat.

Ma samo onaj prednji ljevi blatobran zamjeniti i to je to ,rijesim to abd u bosni.
 
Danas se napokon nakanio otici do bmwa da uradim racun za popravak, platio 200 eura kod bmw-a i napisali Mi 3.000 eura , uskoro par promjena na bmwu abd :D
 
Top