BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Član
Da je neko drugi u pitanju, iduci potez bi ocekivao iste kisobrane i preko farova i to u nekoj kricavoj boji.. Ali posto si ti, poznavajuci tvoja auta,
iduci potez je skidanje tog viska detalja.. :)
 
Član
Cole videh da i ti imas problem sa modulom ABS-a, stanardna boljka. Kazu da od te reparacije nema nista,da ne moze dugo da radi i da samo treba kupiti polovan ispravan. Ja sam ga nasao umalo da kupim ali nije bas jetin , a niko ne moze da mi garantuje koliko ce raditi polovan pa sam privremeno odustao,
 
BHT Ovisnik
Uslikam koju sliku,bas nitko ne primjeti uzivo dok ne kazem, ima koristi od njih hahah. Imaju grijaci,ali oni ne skidaju kišu, u nas je kao u Vijetnamu :D

Ali vidjeti cemo kad ce skidanje,ako ga bude ahaha :p
Prodaju taj ECU od 100-200€. Meni je ovaj bio radio,ali nesto nije bilo ured pa sam mu vcrs opet ostavio da odradi pa cemo vidjeti,kaze do sada je svaki uspio napraviti,mada neznam kako im je to tolika mana.

Uglavnom evo sta se radi,biti ce gotovo ovaj tjedan , pocela tabletijada ponovo :D
Blenda za dvd kosta previse,sto je smijesno,pa mi pade na pamet da odem u bivsu firmu i na CNC-u fino nacrtam i izbusim sebi blendu od medijapana. Sam svoj majstor :)
Prvo je to bio veliki komad
0fXDgNM.jpg

mUhLRPi.jpg

th9ve1v.jpg

I na kraju to izgleda ovako,ali nedovrseno jos, nisam imao sitnu pilu ni glodalo,ali cu to uraditi i ofarbati blendu
AAK1Oia.jpg


Gore se vidi da sam ostavio rupe za kablove sve,znaci ulegne samo tako dobro uzivo. Uzeo sam sada i Galaxy tab 3 da je odmah i kvalitetnije nego prije. Biti ce jos slika :)

I ako tko ima slucajno dzek nek javi u ovaj dan dva da ne prepakujem na euro dzek
OTVl1Nq.jpg


I jedna usputna, ne vidi se ni ovdje kisobran :D
3bG3SX7.jpg
 
Član
Super ti je benga drug,mozda si trebo jos veci tablet staviti posto si imo prostora,gdje fabricki dodu tipke itd...
Hoces li na blendi uraditi izbocine(da ih tako nazovem) sto idu u pravcu sa lajsnama. :)
 
Super Moderator
dobro izgleda bas. i auto i ovo sto radis. kako mislis blendu ucvrstiti? hoces neke zabice sebi praviti ili?
 
Član
Kako ti se ponasa tablet dok puni. Ja sve pocupao iz auta iz razloga sto krci dok se puni i pjeva
 
BHT Ovisnik
Uraditi cu ovu crtu samo da prati liniju lajsni. A ucvrstiti ne trebam nicim. Kako je na mjeru,a medijapan debel 16mm ulegne samo tako i ne mice nigdje. Sinoc sam namontirao (iako jos nisam obrusio rubove i lakirao), te sam imao par naglih kocenja,po krivinama i nigdje ne mrda :)
Tablet veci ne moze,pa ni 7" Ovo je cak jedan od manjih, 111mm sirina i stane na knap, 120 je vec puno,a kamo li neki veci. Moze se ali bi to nakaradno izgledalo. Ni originalni nije veci,cak je manji. A sa strane cu napraviti neke tipke. Kupiti cu ionako dzek da imam i dalje funkcije na volanu,tako da cu uzeti na otpadu tipke i staviti da upotpuni,ali mi nije toliko bitno sada :)
Ja nemam niti jednog suma,kao ni na proslom bmw-u. Puni se bez problema, blago se skroz cuje kada se pojaca,ali tihi sum,sto laici ni ne cuju :) Opet kazem,vjerujem da ti je to problem do playera. Jer ja sam prebacio iz onog bmw u ovaj player. I kada sam prodao onog ubacio bezze radio i to šumi da Bog sacuva :)
etOJPvd.jpg

Fina upozorenja na ulazu u BiH :p
LThTrAd.jpg

Onda malo danas obisao Jadran i koja fotkica usput s Biokova i Baške
0SLMPiE.jpg

MBJOOJX.jpg

EkQMhdf.jpg
 
Extra e39, je l samo meni vozaceva vrata bodu oci ili sta... Kao da je nijansa malooo drugacija, ne znam uzivo kako izgleda :D
 
BHT Ovisnik
Hvala vam :)
Danas sam modificirao blendu,tj novu napravio. Uradio rupe za tipku,te je prednja strana od crnog akrila,vec je ljepše pa uslikam po danu. Multimedija svako auto upotpuni. Kada sam trazio zimulje ove sam htio,nakon 600 predjenih km,vec mrak pao,upalio sam auto da odem u TZ da mi ne umaknu :)
A razlike ima u nijansi,bio zagreban i ovaj ga farbao. Siva boja predobra za odrzavati,al losa za lakiranja. I ja cu na proljece zbog onog malog udubljenja morat farbat haubu. Al bitno mi je da nije udaran sto se vidi ispod. Nakon nevolja s volvom prestao sam se zamarati sitnicama haha :D
 
Top