BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Hvala :D
To jeste,ali laicki gledano smatram da mu nije zdravo to hahah, vise je za kruzanja
 
BHT Ovisnik
Da mu nije prijatno to je sigurno hahah. Ne bih se bacao u trosak bezveze za mjenjac radi hirova,sada sam zelio krstaricu,da moze i potegnuti na cesti kad treba, volvo je bio za sve to hahah
Uglavnom evo moj jedan mali jesenski shooting, nisu Bog zna kakve fotke,ali ucim se jos, cekam odavno kolegu da me malo poduci :)
jQLAbnf.jpg

H8Xgogn.jpg

3GeKri4.jpg

4Y6RuW0.jpg


T2bzrCv.jpg

Y9xwJu3.jpg

ayDYHki.jpg
 
Član
Dobar BMW brate bgm , bas mi se svidja , jedino sto mi nekako ove feluge su mi odvratne ,jednostavno ih nevolim .. :(

Naime, vidjoh neki dan istog kao tvog ali sa felugama mislim da su za x3 tako nesto dosta izbacene su vani i premocno izgleda , mada sredit ces ti to vec


Imam u planu ovako jednog isto znaci 523 ,525 ... pa da me uputis na sta treba posebno obracati paznju :)
 
BHT Ovisnik
Ja mrzim ove felge, ali iz dana u dan uzivo kada ga gledam i uspoređujem s drugima stvarno ga otvaraju,izgleda noviji. Ali su svakako na prodaju,a u zamjenu bih uzeo samo neke bas dobre :)
A sto se tice nekih mana bas i nema, u usporedbi npr sa E46 koji ima tonu sitnica. E39 se slovi kao jedan najboljih primjeraka BMW-a, sto me uvijek i privlacilo. Mozda samo obratiti paznju na trap jer je tesko auto i nemar moze iziskivati neka ulaganja,ali nista strasno,jeftiniji je za odrzavat nego E46, i to prilicno po meni :) Motori nemaju nekih mana, samo malo ucestao problem ECU od ABS/ASC/DSC. Ja sam ga kupio s tim problemom,s vremena na vrijeme se pale lampice i gubis te funkcije. U nas reparacija tog ECU dode 100-200KM.
Inace vec sam prosli tjedan presao na zimski setup. Nabacio sve 4 nove zimske gume, ipak je navecer hladan asfalt i prilicno mokar. Sada vozam sluzbenu fabiu, bmw po danu dosta slabije pa rekoh nabaciti cu zimulje odmah :)
twZdEy1.jpg

Zatim uzeo sa ebay-a jednu zanimljivu stvar, mozda ce neki reci ruzno, ali uopce ne upada u oko, vidi se na ovoj prvoj slici sto sam postavio,kao da ga nema. U pitanju je zastita od kise za retrovizore. I ima smisla,nema kapljica,manje magli pa se ne treba trljati staklo :)
abXm5MR.jpg

BgCDbzh.jpg


Zatim su tu ulje i filteri. Dok legne osteta za onu nesrecu od nedavno odmah cu uraditi servis mjenjaca, i mozda nesto oko interijera :)
eEcm07h.jpg


I ovaj tjedan ide jos jedan update, malo oko muzike, vec je naruceno, pa postavim slike :)
 
Top