BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Ma hajde nek je ziva glava,za lim su ljudi isli u skolu i sve ce oni to napravit ne brini :D
Nego ti gledaj da ogulis osiguranje i na proljece se ponovis sa felgicama :cool:
 
BHT Ovisnik
Jest mi zao,bas nije imao packe, ali se ne sekiram vele. Gledao sam ovu haubu, iscvokana sva,i nju bi morao lakirati,tako da cu svoju raditi. Far sam ispolirao,ne vidi se nista,kao i branik,mislio sam da se boja zgulila,ali je dobro,samo se sitno vidi iznad tablice,pa on moze i sacekati zimu :)
VUQdmf2.jpg

Dobro je on lupio,mene je zacudilo da nije pukao branik,s obzirom da je preko njega zajahao i haubu povukao.
A njemu ne bi pomogao senzor jer sam mu i onako za svirao na vakat,ali je lupio naglo po gasu
 
Ti si kriv...sto sviras...prepade covjeka i krenu u rikverc..hehe...
Ajde nije to nista opasno kako vidim...duga zima za radit..
 
BHT Ovisnik
Ma ne bih nikada tu felgu, ne lezi mu nikako,samo original, ili neka bas fina :)
Legle felge za zime style 48. Uvijek sam htio njih uzeti da imam e39, svidaju mi se toliko da bi ih i ljeti ostavio :)
Iako sam jucer morao ici Mostar-Rama-Tomislav-Grude-Rama-Posušje-Mostar odmah sam nakon toga upalio auto otisao s kolegom da vidi neko auto u Sarajevo i onda dalje u Tuzlu po felge :)
Felge su kao nove,nema ogrebotina nit ista,samo malo prljave.
VMsHRAh.jpg


TvHQntH.jpg


A gume na njima relativno nove hahah
fYOhdCw.jpg


Gume naravno skidam, idu kao i svaki put sve 4 nove.
Auto sam detaljno pretresao. Sljedece cu uraditi servis mjenjaca i motora odmah da ne cekam, a haubu cu tek na proljece,jer ionako ide zima,kamncici i sol pa da ne bude istucana,a ne primjeti se mnogo. Radije se pobrinuti za sigurnost :)
 
Top