BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Hvala jos jednom svima, malo sam zauzet sto zbog posla,sto privatno pa ne stignem komp upaliti,eo vec sam 3 rezervoara potrosio,stalno negdje :D
@dellas Bas razlika auto od E46,cim sam ga jos zimus oprobao rekao sam zelim ga :) predstavi svoj da vidimo :)
Felge su na prodaji,ali uzivo mu stvarno dobro leze,eno vidio i je i @dadao_style. Ja ih isto osobno ne volim mnogo,ali mu leze. Sada ide zima,ovih dana kupujem sve 4 nove gume za zime i neke alu 16". Pa cu onda preko zime vidjeti, dobro cu razmisliti sta cu staviti na njega,necu se tek tako zamjeniti :) @Porschefan nasao sam i takve jedne na piku,dobro ih cijeni, ali cu vidjeti nekako ako svoje utopim da ih uzmem.
Sto se tice udobnosti stvarno je cudo, za te godine u svojoj klasi mislim da ima daleko najbolji ovijes. A sto se tice automatika i udobnosti gotiva je kad se uvalis u sic,hoces prestici samo gas, snage ima solidno da povuce,sve opusteno :)
@Davor_ Vezano za onaj tvoj prvi post, imam nesto slicno u velikom formatu sto mi je ostalo srcu drago :)
2M5CLXv.jpg

Uglavnom biti ce koja slika ubrzo nadam se, kise stalno padaju pa sam samo za volanom,slabo da ubacim aparat da nesto slikam :)
 
BHT Ovisnik
Tako nekako hahah :D
Danas malo odveo sivonju na pistu,fin dan,kasno sisli s planine i hajde da usporedim sa bivsom francuskom ljubavi :)
QEC2D4y.jpg

Uzme me vec u drugoj brzini malo,ali preko cijele piste zaostajem za duzinu dvi. To je po meni zadovoljavajuce s obzirom sa sam ja na 245 18" i automatik. Ovih dana kupujem 16 za zime i nove gume pa cemo vidjeti,ali u svakom slucaju meni dosta,ionako nije za rejsa :)
 
Član
@vladica85 ; @Death_beat Ziv i zdrav ’fala bogu ;)

@CoL3 Znam tacno sta pricas, na prvu pomislis fuj m6 felne ali kad se malo naviknes budu do jaja, imao sam ih na e46 i to model samo malo vise uvucenim srcem i felna mu je uzivo stajala bruka. Naravno, ako si u mogucnosti idi na style 95, nema bolje felne po mom misljenju (rece covek koji na svojoj e 39 vozi 16ice style 33 :) ).
 
BHT Ovisnik
One su mi strasne,ali ne bih isao na 19,dosta vozim,i sa spustenim 4cm e46 sam imao problema,gledao bih style 124,original,lijepa i pristupacna hahah. Max bi 18".
Imam ponudu za style 66, od M5, samo sto su one 17. Sta mislite da li da mjenjam?
38eb968a4e938452de63cc7ca412cb10.jpg
 
Član
One su mi strasne,ali ne bih isao na 19,dosta vozim,i sa spustenim 4cm e46 sam imao problema,gledao bih style 124,original,lijepa i pristupacna hahah. Max bi 18".
Imam ponudu za style 66, od M5, samo sto su one 17. Sta mislite da li da mjenjam?
38eb968a4e938452de63cc7ca412cb10.jpg
Zadnja kao da je manja!? Koje su ovo velicine na slici?
 
Član
Te sto si stavio ekstra igledaju na e46 , jer im je et manji , sa dobrom gumom su vrh , ali na e39 , ja te od M6 ne bih dao za te felge , sa tim od M6 izgleda dosta novije i mladje ;)
 
Član
Ma mjenjaj jasta ces:):):D
Evo i ovde da pohvalim auto :)
A valjda cemo ga i probati nekad da vidimo razliku :-D
 
BHT Ovisnik
Hahaha od ovog kolege su felge, 17" su kao svake.
Ma nemam ja sta traziti s tobom,ti si bas osjetno jaci :D Da nisam htio malo odmoriti od karavana doveo bih sebi tvog,i sad sam se razmišljao :D
 
Član
Hahaha od ovog kolege su felge, 17" su kao svake.
Ma nemam ja sta traziti s tobom,ti si bas osjetno jaci :D Da nisam htio malo odmoriti od karavana doveo bih sebi tvog,i sad sam se razmišljao :D
A nikako da nadjem u tvoj temi o Volvu, koji je razlog prodaje bio? Mislim doveo si ga na vrhunac. Jest da je bio Ph1 (prije facelifta), ali ipak je bio extra. A vidim da u svakoj temi zalis za njim...

Ispravi me ako grijesim
 
Top