BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

m50b25 je napisao(la):
Kolega evo DIY za srediti farove, vidim da magle a mozes ih srediti da budu odlicni. Samo sacekas lijep i suncan dan i onda na posao... ;) http://www.m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=192331

Od felgi "ALU AC-SCHNITZER 17" sa odlicnim M+S 225/45/17" nalaze se u ZGu HR, ali ako hoces da se raspitam za cijenu javi...

Farove cu na ljeto sredit sad nemam vremena a za felge cekam svog tetka da dodje iz Njemacke ima 18" za prodat pa cu vidit sta cu.

Hvala na linku
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

extra bmw a i boja je lijepa
jos kada felge legnu
ma svaka cast sretno u daljnjim projektima;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

ma bembica je mjera...samo ti njemu nabaci kakve dobre 17ke ili pak 18ke...spusti ga malko i to je ko mina...:cool:
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update

Vozdra evo napokon doceka ja svog tetka. Iznenadenje je bilo to sto je kupio sebi novo auto i sto je Marku Automobila promjenio. Od kako znam za sebe moj tetak je vozio BMW-a kad sam vidio Mercedesa :icon_eek:. Iz novog auta je svirao album Grupe Zabranjeno pusenje- Bog vozi Mercedes :lol::lol::lol:. I nove felge su legle.

DSC00245.jpg


DSC00246.jpg


Gume su 235/40 R18ZR posto sam sad u zescoj frci na poslu jos moran uskoro ( Mozda 20 Aprila) za Njemacku na obuku. Tako da ostavljam radove razvlacenja blatobrana nakon povratka iz Njemacke. Jos moram nabavit nove sarafe posto sam skinuo distancere 20 mm sa felgi inace nema sanse da pasu.


Evo i Link za komentare http://www.bhtuning.com/thread-19775.html
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update

Pozdrav,

projekt nabacivanja felgi je stao zbog ovih sarafa

DSC00253.jpg


Trazim ove krace sarafe jer sam skinuo distancere a zao mi je skracivat ove duze jer mozda nekad mi opet zatrebaju. Od ovih kracih imam 5 komada jos mi fali 15 komada. Ako neko zna gdje bi mogao pronaci ovakve sarafe u Tuzli ( Posto idem tamo poslovno ovih dana) ili u Sarajevu ( Za koji dan idem u Sarajevo isto poslovno).

Dimenzije sarafa su M12 x 1,5 KU 35 mm tj. Saraf M12 sa navojem uspona 1,5 mm i Kuglastom glavom i duzina navoja 35 mm ( od kraja Kugle do vrha sarafa je 35 mm).

Pozz
 
Član
Napokon sam uspio nabacit felge:

100_0039.jpg


100_0040.jpg


100_0041.jpg


DSC00070.jpg


29052009002.jpg


29052009003.jpg




Zahvaljujem se Dottore sto je cuvao sarafe dok sam bio u Njemackoj i sto je brzo reagovao kad sam mu javio da sam dobio pogresan paket.;)

Sljedece je sto cu uradit je spustanje za 30 mm naprijed bolje bi izgledalo.

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top