BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Hajde kolega neka ti je sa srecom barem sto se tice ovog 1.8i motora... inace lijep auto jos nam pokazi kako boja stoji...

Kako u nas ide atest sa presadjivanjem motora ako mozes i oko toga koju da napises? Ili si radio u Njemackoj?
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

ovo je preljepa linija bembare samo steta sto si se uvalio toliko al sad znas sta imas
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Vozdra,

hvala Vam na cestitkama evo danas sam napravio dvije slike kad sam dosao sa posla a mislio sam sacekat ljepse vrijeme i jos kad bude Auto cisce ali hajdi rekoh da Vam pokazem kako je boja legla.

DSC00154.jpg


DSC00155.jpg



kao sto sam rekao ova boja dolazi do izrazaja kad je suncano vrijeme i kad je auto cisto.


Neko je pitao za atest. Uradio sam atest u Orasju koji je kostao 150 KM
Morao sam prilozit racun za motor sa podatcima o ugradjenom motoru (obujam motora,snaga motora i broj motora) i racun za ugradnju od registrovane Automehanicarske radione. Pregledali su vozilo i izmjerili visinu sirinu i duzinu. Malo je bilo problema oko broja motora jer ga nisu znali naci pa sam im ja malo pomogao i poslje toga sam morao izvagat vozilo ali prije toga ga napunit sa gorivom do cepa. To je sve sto se tice atesta poslje toga sam otisao na tehnicki pregled pa u policijsku stanicu zbog nove saobracajne. Eto to je to.Planiram jos ugradit daljinac za centralno, Angel Eyes farove i LED svjetla nazad. Upravo pripremam aluminijumske felge (vidi gornje slike) za lakiranje tako da do proljeca i one budu gotove a sad su celicne felge sa ratkapama i zimskim gumama na njemu.:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

fin bmw,u susjeda mi je isto e36 sa ovakom bojom,uzivo premocna,nema sta
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

fin bmw,boja mu odlicno stoji,mada sam ljubitelj crne boje na njima,druze prvo obavezno bijele zmigavce stavljaj
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

IStina, ovako na slikama izgleda ko obicna boja trula visnja, nema presijavanja...aj poslikaj jednom an suncu da vidimo nijanse ;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

goran je napisao(la):
fin bmw,boja mu odlicno stoji,mada sam ljubitelj crne boje na njima,druze prvo obavezno bijele zmigavce stavljaj

bili su bijeli zmigavci ali pricvrsceni zicom:icon_cry: pa sam ih morao mjenjat.Cim naletim na bjele zmigavce kupujem.:lol:
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

srdjan014 je napisao(la):
Fin nema sta...

Kakve fele su u planu? Mislim krajnji izgled? :cool:

ove sto su bile na njemu prije samo su se ogulile pa ih trebam lakirat i stavit ljetne gume na njih
DSC00041.jpg


samo neznam gdje da nadjem cepove za srednju rupu na felgama 2 cepa fale.
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

:icon_confused:

Mislim da bi treb'o bar col-dva vece nac....;)

Al bolje od celicnih u svakom slucaju...:cool:
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

samo druze naprijed bimber odlican...felge mi se iskreno ne svidjaju a mogle bi dva ili tri cola gore...gledaj kakve od m3 novije , jeste da je to skupo al zamisli samo kako bi mu lege....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top