BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

BMW e36 u Barbera crvenoj boji - Felge Update napokon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

:cool:jako ljijep idemo jedan od deset moja ocjena je 10+ :cool::cool::cool::cool::cool::123::123::123::123: cak bi ga ja vozia sve ok ali farbu bi ja pofarbal crno;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

extra bemba,mozda bi legao i neki decentni spojler na zadnju haubu,nesto kao lip il kratki spojler;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Ispale mi felge 18in samo neznam kakve su dok mi tetak ne dode iz Njemacke. To su felge sa tetkovog BMW 528i E39. Vidit cu jel pasu na mog a da nemoram razvlacit blatobrane i kolko para su. Ako to ne uspije vidit cu u A3M neke ljepe.

DSC00160.jpg


DSC00161.jpg



evo slike sto sam danas uradio nakon pranja


Pozz


Uzivajte
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Ma boja odlična i dobro je što si sredio to sa motorom još da ugrije sunce pa da vidimo kako blješti ta boja ;) , sa srećom u nastavku :icon_smile:
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

drug ako moze pod fabiju 17, moze i pod njega 18, samo pazi na ET da ne struze ili od blatobran ili od amortizer...drugo pitanje koliko stvarno ce na njemu veliko izgledati, sve je do dizajna felne ;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

super je , a ima jedan clan koji ce ti moci odgovoriti na ovo pitanje,

on je prof dr sto se bmwa tice :) pozz
 
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Fin BMW nema sta,drug samo ti stavi 18-ke ekstra ce mu stajati,ali ces ga morati spustiti onda malo:icon_smile:FELUGE SU POLA AUTA;)
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Dragi moji napokon bi sunca i ja imade vremena da operem svog BMW ali sam malo fuserio :lol: sto se vidi na slikama.

DSC00189.jpg



DSC00188.jpg


DSC00187.jpg
 
Član
RE: BMW e36 u Barbera crvenoj boji

Kolega evo DIY za srediti farove, vidim da magle a mozes ih srediti da budu odlicni. Samo sacekas lijep i suncan dan i onda na posao... ;) http://www.m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=192331

Od felgi "ALU AC-SCHNITZER 17" sa odlicnim M+S 225/45/17" nalaze se u ZGu HR, ali ako hoces da se raspitam za cijenu javi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top