BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prije svega pozdrav Madzidu;), momka znam dugo pravo i ona njegova prijasnja zujalica je po meni je bila za 10, steta sto nisam mogao da sjednem u nju (malo sam krupniji :icon_redface:),uglavnom BMW je odlican,nisam ljubitelj BMW tuninga ali mi se ovaj ruku na srce svidja ,unutrasnjost je odlicno uradjena,mozda sam slabo primjetio ali podloge nisu od pravog rebrastog lima a mozda i jesu,sve u svemu BMW je jako dobar i za nase uslove cisto sumnjam da moze bolje ,samo tako nastavi Pozz :icon_arrow::icon_arrow: ;)
 
Član
Hvala Babicu, pozdrav i tebi a pod nije pravi aluminij trazim ga vec skoro god dana nigdje da nadjem, u pitanju je gumena imitacija koja nece jos dugo stajati.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa daj slike. sram te bilo. ti gledas, nama nedas :D deder, slike sto prije. i sa ugasenim stopama i sa upaljenim. sta si se usutio... ccccccccccccc

Idu slike za koji dan jos da branik stavim novi, bilo je dosta novih radova preko zime :)
 
Član
pa zar se mozee jos sta dodat na ovakvom autuu :).... men je i ovako bio bas mrak i mocan skrozz.. ....svako auto nikad nije dokraja uradeno..:)
 
Član
bembara je mrak stvarno sve pohvale ali kakva ce biti tek poslije tih radova ja samo mogu reci nek se vlasnik ponosi sto pojeduje takvu zujalicu i plus sve svojim parama sreduje i jos jedan plus nemoze mu niko reci niti ima pravo guzonnjin sin pa moze srediti ovako ali ne on sve svojim parama ja ti samo mogu reci jos jednom svaka cast i treba da se svako ugleda na njega
 
Član
ma BMW je extra,,,ovi samo bezveze seru,,,strsi spojler ma daj ne pricajte gluposti,treba samo zamijeniti stopke i bio bi extra a vec je extra,,,a za tvoju snagu motora isto seru,,,ljubomorni na ljepotu tvog BMW-a pa makar govore da je njihovo auto brze,,,Ja bi dao jedan prijedlog onima kojima se nesvida BMW,neka sebi kupe istog ovakog(ali ne Tunniran) i ono sto im se nesvida da promijene i stave drugacije,,,pa da vidimo koji je bolji,,,A POZDRAV ZA ICEMAN-a...BMW ti je extra samo nastavi da ovi budu jos ljubomorni...hehehehehehe
 
Član
vidim da si novi, prvo predstavljanje u novim clanovima, pa onda i da ti kazem, kolko ja znam, cuo sam da su stavljene led stopke...
 
Član
ja to nisam vidio a i ovako je bmw dobar ali kazem da je jos bolji sa nekim drugim stopkama,i da ovi sto govore da spojler strsi da nebi tako izgledao da imaju neke druge stopke,,,meni je ovaj bmw extra sila...zakon nad autima koja sam vidio u bih i na balkanu a gledam sve ove stranice i to pretrazujem..e i vidim da ima mnogo ljuomoraca ali neka ih ima,,,zelja vlasnika ce biti veca da jos sredi auto da ovi budu jos ljubomorni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top