BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
Fakat moram ovdje javno da se zahvalim momcima iz AMK Carbon na svim cestitkama i podrsci koju su pruzili meni licno a i mom timu!!!

Svaka cast

Od nas ces uvijek imati max respect i max podrsku. Malo je takvih ljudi kao sto si ti i zadnje sto im treba su neka blebetanja kako ovo kako ono,svi imaju opciju da sami nesto naprave ali si ti jedan od rijetkih koji je uspio u tome i dobio mnoga priznanja!
Pozz
 
Član
Autić je ok. Ma zmaj! ;)
Vidi se da je dosta truda i novca utučeno u njega i naravno ljubavi. Nije da nema ovoga u nas,dapače, ali želim odati priznanje za uložen trud, vrijeme i još puno toga.
Svaka čast!

P.S.: Lako je nači zamjerku jer svatko je svakome može naći stoga nema smisla pisati ništa takvo i raspravljati o ukusima. Vlasniku se sviđa, a to je ono najbitnije.

Nice work Ice, keep up!
 
Član
cestitke na zasluzenoj nagradi.. i samo jedno pitanje. da ovaj BMW neka nnije bio siv? mislim da sam ga nekad davno vidio sa ovim prednim branikom i pomislio "boze kakav uzas" e sad moram reci da mi je zao sto sam to pomislio auto je stvarno super, jest da ima detalja koji meni nisu bas nesto ali moje misljene tu bas i nije vazno.

jos jednom sve cestitke. svaka cast
 
Član
Ja se ne razumijem u styling ali meni je ovo ruzno. Kao laiku mi ovakav tip tuninga odgovara vise za neko japansko vozilo.
Uglavnom, svaka cast na trudu.

Nego nije mi jasno ovo klasiranje ? Mali automobili - veliki automobili ? Je li to inace negdje u svijetu praksa ili Auto Media Glupost ?
 
Član
Iceman je napisao(la):
Fakat moram ovdje javno da se zahvalim momcima iz AMK Carbon na svim cestitkama i podrsci koju su pruzili meni licno a i mom timu!!!

Svaka cast

drug za prave ljude uvijek imamo razumijevanje i big respect i uvijek ce biti tako. Malo je ljudi koji ce svaki dio svog vremena uloziti u nesto. mnogi kazu "ma jebo to meni auto treba samo da predjem od tacke A do tacke B", ali je malo onih koji ce svoj zivot uloziti za to auto.
Zato ne sekiraj se za glupe komentare i sretno u daljem radu.

pozz
emirEX AMK Carbon Team
 
Član
gongo je napisao(la):
cestitke na zasluzenoj nagradi.. i samo jedno pitanje. da ovaj BMW neka nnije bio siv? mislim da sam ga nekad davno vidio sa ovim prednim branikom i pomislio "boze kakav uzas" e sad moram reci da mi je zao sto sam to pomislio auto je stvarno super, jest da ima detalja koji meni nisu bas nesto ali moje misljene tu bas i nije vazno.

jos jednom sve cestitke. svaka cast

Nije to taj Bmw onaj je bio na stranim tablama i jako ruzan
 
Nego nije mi jasno ovo klasiranje ? Mali automobili - veliki automobili ? Je li to inace negdje u svijetu praksa ili Auto Media Glupost ?

Ti ko pametan sike, klase su dvije jer toliko i nemamo takmicara u Stylingu. A zna se kako se odredjuju klase u susjedsvu i evropi svijetu i sl...
 
Član
adi_minimalno je napisao(la):
Nego nije mi jasno ovo klasiranje ? Mali automobili - veliki automobili ? Je li to inace negdje u svijetu praksa ili Auto Media Glupost ?

Ti ko pametan sike, klase su dvije jer toliko i nemamo takmicara u Stylingu. A zna se kako se odredjuju klase u susjedsvu i evropi svijetu i sl...

Aha. Ne pravim se pametan, tacnije nemam pojma o takmicenju u stylingu vec sam predpostavio da je u pitanju tradicionalna glupost pa sam pitao reda radi.
Vidim ima dosta novih momaka koji se zanimaju za taj vid takmicenja, cak i nekih novih klubova pa ce se valjda naci neko strucan da i to po prvi put napravi kako treba.
 
Član
Iceman je napisao(la):
gongo je napisao(la):
cestitke na zasluzenoj nagradi.. i samo jedno pitanje. da ovaj BMW neka nnije bio siv? mislim da sam ga nekad davno vidio sa ovim prednim branikom i pomislio "boze kakav uzas" e sad moram reci da mi je zao sto sam to pomislio auto je stvarno super, jest da ima detalja koji meni nisu bas nesto ali moje misljene tu bas i nije vazno.

jos jednom sve cestitke. svaka cast

Nije to taj Bmw onaj je bio na stranim tablama i jako ruzan

ok sorry greska
 
Član
Cijenim uloženi trud i rad.. ali produkt ne... auto je moglo za te novce izgledati bolje bar po meni.. nevolim plastik fanatik branike... felge dimenzija ok ali diš na E36 bez ruba. da sad ne pametujem dalje svi imamo svoj ukus...
 
Član
pa daj slike. sram te bilo. ti gledas, nama nedas :D deder, slike sto prije. i sa ugasenim stopama i sa upaljenim. sta si se usutio... ccccccccccccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top