BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Procitah citavu temu, od pocetka do kraja...
Ne mogu da vjerujem kakvih sve likova ovdje ima?????? Po deset puta im se objasnjava o cemu se u temi radi i zbog cega je podignuta, a oni uvijek isto!!!! Glava me zabolila citajuci gluposti ...

Druze auto je za svake pohvale, a o ulozenom trudu da i ne pricam, licno znam kroz sta si prosao da bi vozio ovakvo nesto.
Svaka cast na svim pohvalama, nagradama i priznanjima i samo tako nastavi.

Toliko od mene ...

Pozzzz....
 
Član
mtopic je napisao(la):
Procitah citavu temu, od pocetka do kraja...
Ne mogu da vjerujem kakvih sve likova ovdje ima?????? Po deset puta im se objasnjava o cemu se u temi radi i zbog cega je podignuta, a oni uvijek isto!!!! Glava me zabolila citajuci gluposti ...

Druze auto je za svake pohvale, a o ulozenom trudu da i ne pricam, licno znam kroz sta si prosao da bi vozio ovakvo nesto.
Svaka cast na svim pohvalama, nagradama i priznanjima i samo tako nastavi.

Toliko od mene ...

Pozzzz....

Ma prijatelju vidio si auto u zivo i iskreno jedino mi je stalo do misljenja ljudi koji se bave ovim istim recimo poslom a za ostale me zaboli ... ;)

Pozz
 
Vidio sam ja neke trake polijepljene po onoj plasiti sto se stavlja na zadnju sajbu kao produzetak krova hehhe, ono je dobro izgledalo sa trakom hehehe
 
Član
Ziva istina za ovo,kad sam vidio bimera,reko dragi Madzide sto ga ne opra,zao mi ga ovakvog gledati,kad on sad dosao od majstora,
 
Član
Moje misljenje...trebao si nekog japanca uzeti za ovaj tuning....BMW nikako...al' eto tvoja stvar....sretno
 
Iceman svaka cast za ulozen trudu oko tuninga,auto je fino i za bh uslove predobro ako cemo posteno,svako ima pravo na svoje misljenje,nakom se svidza nekom ne,licno volim vw i vw je kralj tuning scene u evropi,ali tvom bmw-ju skidam kapu,i budi cool kosto ti je i sami nick

respect  frenkie 3B[attachment=7325][attachment=7328]

[attachment=7326]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top