BMW E36 Coupe + nove slike

BMW E36 Coupe + nove slike

Član
RE: BMW E36 Coupe

Po mnei extra odrađeno auto u cjelini je super ima nekih par detalja al ukusi su različiti...pozzz:cool:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Bembara ti je extra uživo, baš me je oduševila;) P.S. Odkud ti kod mene u gradu? :)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Svaka cast...pre extra bmw bar menii...i svidja mi se naprijed nenormalno....pozz
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

dellas je napisao(la):
Bembara ti je extra uživo, baš me je oduševila;) P.S. Odkud ti kod mene u gradu? :)

Pa, devojcica mi je iz Cacka, i vrlo cesto sam tamo, a i u Beogradu sam cesto pa sad ne znam gde si me video.
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

dule-p je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Bembara ti je extra uživo, baš me je oduševila;) P.S. Odkud ti kod mene u gradu? :)

Pa, devojcica mi je iz Cacka, i vrlo cesto sam tamo, a i u Beogradu sam cesto pa sad ne znam gde si me video.

U Cacku, svirnuo sam ti sa leganzom kod proleca...
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Aaaaaaaaa...... to si bio tiiiiiiiii!!!!?????
E pa sad znam o kome se radi
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------


Sinoc se imalo vremena pa se malo radilo i na slikama, pa da ubacim jos koju!!!

38164162.jpg


88500446.jpg


99294728.jpg


89730066.jpg


17929815.jpg


67877462.jpg


60987789.jpg


81685896.jpg


A ako sutra bude lepse vreme, ubacijemo slike unutrasnjosti, posto je sad i unutra zavrsen do kraja... ubacen Kenwood DVD, digitalna klima, MF display, MOMO....ALPINE pojacalo koje je uzeto od ESSO_SA :) , nekakvih Pioneer-ovih zvucnika i tako to...
 
Top