BMW E36 Coupe + nove slike

BMW E36 Coupe + nove slike

Član
Drugari... ne bih mnogo da se hvalim, ali na inicijativu jednog iz naseg drustva, postavljam par slicica od pocetka kako je sve teklo. Naravno, nisam imao para da ga zavrsim odjednom pa sam skupljao pare i radio jedno po jedno. Uglavnom, sve su bile moje ideje i 95 posto je rad mojih ruku, ali i pored svega toga sto sam veci deo posla ja radio. potrebno je MNOOOOGO vise para nego sto moze da se zamisli.

Idemo...
Ove prve dve slike su na dan preuzimanja auta kada mi je stigao iz Stutgarta
dsc01409w.jpg


dsc01405u.jpg


Naravno.. izgled mi se nije svideo, pa su morale da se skupljaju pare i da radi brusilica i mnogo kojekakvih masina. Samo sto sam imao problem, imao sam mnogo posla, pa kad se nadje slobodnog vremena tada se radi bembarica.

dsc03901.jpg


dsc03973v.jpg


dsc04076jv.jpg


dsc04086h.jpg


dsc04082j.jpg


dsc04062l.jpg


dsc04092w.jpg


dsc04692zf.jpg


E ovde se auto pripremao za farbanje i cekale su se nove fenle sa novim gumama da stignu u medjuvremenu

21082010107.jpg


Deo farbanja u komori je zavrsen, a i felne su stigle.

13092010028.jpg


Kao sto se moze videti, morao sam da secem zadnji desni deo auta da bih mogao kasnije da "uglavim" kakav auspuh... sto ce tek kasnije doci na red... a farbanje je zavrseno i poceto je sa sklapanjem koje ne ide bas glatko, al ajde..

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6zc59LECB1A[/video]

Sklopljen je i zavrsen veliki deo toga, pa samo par slicica od tada.

07102010106.jpg


07102010107.jpg


07102010105.jpg


17122010035.jpg


E onda sam stigao (a to je bilo relativno skoro) da postavim i desni auspuh, ali nemam kad da se pozabavim oko mrezica na zadnjem braniku...


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KjANyKCV43A[/video]

E pa drugari.... ja znam dovde i imate veliki pozdrav od mene

05102010100.jpg



----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------


Sinoc se imalo vremena pa se malo radilo i na slikama, pa da ubacim jos koju!!!

38164162.jpg


88500446.jpg


99294728.jpg


89730066.jpg


17929815.jpg


67877462.jpg


60987789.jpg


81685896.jpg


A ako sutra bude lepse vreme, ubacijemo slike unutrasnjosti, posto je sad i unutra zavrsen do kraja... ubacen Kenwood DVD, digitalna klima, MF display, MOMO....ALPINE pojacalo koje je uzeto od ESSO_SA :) , nekakvih Pioneer-ovih zvucnika i tako to...
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

dobra bembara i fino to radis... samo meni se ne svidjaju ti retrovizori ponovo kazem meni :icon_biggrin: ;)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

ove nove stopke mu puno bolje stoje;) felge isto tako samo i meni ovi retrovizori nisu cemu
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

brate prespreman je svegami, farovi su zlo, svaka cast, kompletan dojam o autu je odlican, svaka ti dala:cool::cool:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

jako lijep BMW, odličan odabir felgi a retrovizori su dobri takvi trebaju i da budu, ako i jednom autu stoje onda je to ovaj BMW ;);)
 
RE: BMW E36 Coupe

ovo je tuning :cool: svaka ti cast bmw je prelijep
nekako najbolji detalj je hauba i farovi,, iygleda puno
modernije i ljepse,, :cool::cool:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Jasno je da su ukusi kod svakoga razliciti, i svako bi mu nesto dodao ili skinuo, ali ja sam odradio sto sam ja zeleo. A bolje retovizore ja nisam mogao naci, a ako ima neko bolje da ponudi ili je video neka mi posalje link da vidim i ja. Zaboravio sam jos da slikam auto u sumrak da se vide i maglenke koje su postavljene i XENON-i na svakom megucem mestu :icon_smile:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Kakvi crni retrovizori i bakaraci, gledajte vozila je*o te!!! Koji detalji, gledajte samo auto k'o cjelinu, do jaja je! Svaka ti cast Dule, bolje i nego sto sam ocekivao od ove male slicice :cool: :cool: joj zlo je stvarno, koji je motor samo nam nisi odao? :cool:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Odlicna bembara, samo mi se zadnja karambolka bas i ne svidja. Ako se ne varam ovo su orginalni M3 retrovizori, a ne neki anti tuning kineski sto ima svaki chuner na balkanu :D Koji je motor u autu ?
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

odlican bimmer, perfekcija...jedino sto bi stavio i zadnji M branik , iako je i ovaj ok...
daj slike enterijera i motora, nadam se da je barem 2.5 , 141 kw :)
RESPECT;)
 
Administrator
RE: BMW E36 Coupe

BMW je bez mane... svaka cast drug... auto je u cjelosti odlicno i dugo nisam vidio boljeg BMW-a...
ja mu nista ne bi dodao a ni skinuo... takav je odlican:cool::cool::cool:

jesi li radio sta na unutrasnjosti:cool::cool:
 
Top