BMW E36 Coupe + nove slike

BMW E36 Coupe + nove slike

Početnik
RE: BMW E36 Coupe

dellas je napisao(la):
Pa reci slobodno nema veze i ako je 316 :p

isto mislimo jer ovo je auto extra pa makar i dizel bio u njemu i to "jean sest iz cvaje" jer vidi se da je pedantno i kvalitetno uradjen :icon_smile:;)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

318is

:icon_cry:

Ali samo polako.... stize mi neki udaren iz kojeg treba da izvadim od 3201ccm.. samo ja ne znam koji bi to mogao biti :icon_smile:
 
Početnik
RE: BMW E36 Coupe

dule-p je napisao(la):
318is

:icon_cry:

Ali samo polako.... stize mi neki udaren iz kojeg treba da izvadim od 3201ccm.. samo ja ne znam koji bi to mogao biti :icon_smile:

ma druze i to je super motor netrebas "plakati"..u mene drug ima takav motor u 3ci i ide super ;)
ali kad bi lego taj 3.2 uhhhhhh perverzija cista;)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

dule-p je napisao(la):
318is

:icon_cry:

Ali samo polako.... stize mi neki udaren iz kojeg treba da izvadim od 3201ccm.. samo ja ne znam koji bi to mogao biti :icon_smile:

Jel' baš onaj sa 3201 - 321?:123:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

E pa hocu bas taj, zato sto sam ga vozio jednom prilikom i auto ide kao YAMAHA R1. A i kod nas je na autoputu murija nabavila neka bruka dobra auta i "presretace", pa hocu malo da im vadim dusu.

Prvo sam razmisljao da mu ugradim turbinu, ali ne znam ko bi to kod nas mogao da uradi sto se tice softvera, a mehaniku bi mu ja uradio
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

dule-p je napisao(la):
E pa hocu bas taj, zato sto sam ga vozio jednom prilikom i auto ide kao YAMAHA R1. A i kod nas je na autoputu murija nabavila neka bruka dobra auta i "presretace", pa hocu malo da im vadim dusu.

Na kom auto putu, ti si na ibarskoj?:D Još veća uživancija voziti tuda. Obožavam ibarskom ići tempom 130+ :123:
 
Početnik
RE: BMW E36 Coupe

dule-p je napisao(la):
E pa hocu bas taj, zato sto sam ga vozio jednom prilikom i auto ide kao YAMAHA R1. A i kod nas je na autoputu murija nabavila neka bruka dobra auta i "presretace", pa hocu malo da im vadim dusu.

:icon_eek::icon_eek: kralj definitivno,,a da li ti je obicna bijela na autu ili ima kao perlu i sl
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Meni Ibarska nije problem :icon_biggrin: zato sto su "krivine" u koje moze mnoooogo da se ulazi, a taj put znam napamet, nego imam problem preko 230 na gugim pravcima :icon_rolleyes:

I u beloj boji je perla, samo sto se ne primecuje kad je tamno i po kisi, a na suncu je vrh. Inace, bela boja je uzeta sa BMW X6 a crna je neka najtamnija sto su imali.
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Onda ti sat laže debelo ako si išao 230.:D

Nisam puno puta, ali jesam dovoljno išao ibarskom, prava uživancija, pogotovo noću.:icon_smile:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Sarajlic je napisao(la):
dule-p je napisao(la):
E pa hocu bas taj, zato sto sam ga vozio jednom prilikom i auto ide kao YAMAHA R1. A i kod nas je na autoputu murija nabavila neka bruka dobra auta i "presretace", pa hocu malo da im vadim dusu.

:icon_eek::icon_eek: kralj definitivno,,a da li ti je obicna bijela na autu ili ima kao perlu i sl

13092010026.jpg


OggyBoy je napisao(la):
Onda ti sat laže debelo ako si išao 230.:D

Nisam puno puta, ali jesam dovoljno išao ibarskom, prava uživancija, pogotovo noću.:icon_smile:

Pa ne moze 230 u tome i jeste problem, ali moze 225.... i to jedva! E to je ono sto je*e nase koke a nije pevac, to meni smeta.
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

fina benga,ja cijenim fabriku,al i ovo je ok,fkt
318is,fale ti 2 klipa,al najbolje od cetvrtaka opet;)
 
Top