BMW E36 Coupe + nove slike

BMW E36 Coupe + nove slike

Član
RE: BMW E36 Coupe

ne bih komentarisao ali me iznenadi kolaga LSD :D
Nemoj se ljutit ovo su sve dobronamjerne kritike, vidi se da si radio kvalitetno i trudio se oko toga ali, te felge vise svako ima prezasiceno je njima, nisu nesto, a skupe bolje zamjeni za neke BBS jotare, zadnji branik fula necu ni da pricam o njemu, prednji branik stavi M3 brate kad vec radis kako treba, bad look na BMW nisam nikad gotivio ali eto hajd moze proc, ali pored svih BMW farova ti pronasao Audi style da stavis na BMW, brate dragi to je skrnavljenje, stopke si se popravio sto je veliki napredak, bijela boja mu odlicno stoji i sa tim crnim krovom pun pogodak, cetri rore na trici opet diskutabilno... jbg nisu velike izmjene ali bi te puno vise cijenili BMW fanovi :D
opet ti kazem dobronamjerne su kritike i trudio sam se da to ublazim sto vise a ti shvati kako hoces;)

P.S Retrovizori su dobri po meni nista im ne fali dosta lice na originalne M3 koliko se vidi na slikama
 
RE: BMW E36 Coupe

na prvim slikama, onaj badlook mi se nije svidio, reko prevelik je. ali sa novim farovima predobro se uklopilo ;)
svaka ti cast, prelijep je bmw, respekt veliki :cool::cool:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Auto je odlično od A do Ž, svaka čast vrlo rado bih posjedovao jednog takvog..
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Ovo se BMW fanovima neće svidjeti nikako, ali meni se sviđa. Audi style farovi su mi opasno dobri, da su neki drugi, hauba i bad look bi bio promašaj. 2 boje mi se isto sviđaju, 4 rore isto, ali nekako zadnji branik sumnjam da će ići uz ostatak auta, nekako mi se ne uklapa. Sve u svemu, ukupan utisak je jako pozitivan, sviđa mi se.;)
 
RE: BMW E36 Coupe

wow, svaka cast, pogotovo sto nisi dao nekom da ti to radi, sam si radio, to je najvece zadovoljstvo;)
a za farove, audi stil na bmw, zasto da ne ako mu ovako dobro stoji? kakvo skrnavljenje, sta vam je ljudi, to se zove ukus i izuzetak u moru bmw-a.....to je moje misljenje:cool:
i na kraju svaka cast i respect
 
Legend
RE: BMW E36 Coupe

prednji dio extra
nazad mi se nikako ne svidja branik :(..

inace, lijep auto..
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Auto je kao celina odlican, svaka ti cast na uradjenom poslu! Bad look mi je najbolji detalj je je uradjen samo tako, kao da je uvek tu i bio!!! Sto se farova tice i mene smara taj audi style na svakom autu ali na tvom dobro stoji, samo napred!;)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Nema dalje druze :icon_eek: :icon_eek:
Svaka cast mozda da si uzeo ovako nesto
typbschwarz_240x224.jpg

1set-led-rueckspiegel-spiegel-honda-accord-civic-alfa-fiat.jpg

bilo bi dosta bolje ;)
ALi ovo nije bitno nikako sto govorim prednji dio auto je savrsen iza skini ove macije oci kako li se vec zovu i daj koju sliku unutrasnjosti :icon_biggrin:
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Skrabo je napisao(la):
Nema dalje druze :icon_eek: :icon_eek:
Svaka cast mozda da si uzeo ovako nesto
typbschwarz_240x224.jpg

1set-led-rueckspiegel-spiegel-honda-accord-civic-alfa-fiat.jpg

bilo bi dosta bolje ;)
ALi ovo nije bitno nikako sto govorim prednji dio auto je savrsen iza skini ove macije oci kako li se vec zovu i daj koju sliku unutrasnjosti :icon_biggrin:

Vidim da je neko primetio da su original "M Look" retrovizori, i ja cu ih takve i zadrzati. Takodje sam i ja protiv audi style farova, ali su mu legli da ne mogu bolje i uzeo sam ih zato sto su extra legli uz haubu.

Slike unutrasnjosti cu da ostavim za malo kasnije, ali i unutrasnjost ne zaostaje mnogo za exterijerom.

A sto se kritika tice.... uvek su dobro dosle i nema razloga da se ljutim na bilo koga, jer svako ima svoje misljenje i svoj ukus a o ukusima ne treba raspravljati...
Ja sam uradio sto sam hteo, samo jos cekam jedan deo za unutrasnjost da mi stigne iz Kanade, jer ga u Evropi nema, zato cemo malo pricekati sa tim, pa da bude kako treba (ustvari, kako ja hocu) :icon_smile:


Da.... zaboravio sam... Ako neko ima neki extra predlog za WOOFER sa dve 15" za moj gepek lepog izgleda i naravno kvalitetnog zvuka, zamolio bih da mi posalje na PM, jer stvarno nemam ideju kako i sta napraviti a da to bude da valja. Inace, BMW-ov gepek je malo priglup, kad zatvorim sedista zvuk PIONEER-ove 12"-ice se ziv ne cuje
 
Početnik
RE: BMW E36 Coupe

prelijepo auto,kompletno i detaljno uradjeno,,neci nista da kritikujem jer po meni i ako ima nesto to se izgubi u moru predobrih stvari na ovom autu,samo me interesuje koji je motor,,,jos jednom prelijepo auto;)
 
Član
RE: BMW E36 Coupe

Hvala bog.Naravno svak ima svoj ukus ;)
meni licno ne smetaju ovi tvoji retrovizori sam osi upiraj za link da vidis koje bi jos mogao staviti,pa sam ti okacio.Samo polako lec ce sve na svoje.pozz

Sarajlic je napisao(la):
,samo me interesuje koji je motor,,,jos jednom prelijepo auto;)

;) ;)
 
Top