BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@enesss.. jeste auto je slozen,prelijepo sad radi na leru, sinoc smo ga isli susiti (poslije samousluzne pun gas uhodanom dionicom) i kad smorazvili 190 na 18kama nista nam niej bilo jasno... o_O

auto ide nstoznaci bolje,nije sad da to kida u odnsu naprije ali izgelda ima razlike.

@gti fan...ma bude se sve to rijesilo,boze zdravlja a nek imaju dusmani se cemu smijati ;)
 
Legend
ma daaj .... nadam se da nije za svaki dan ......... usrkat ces sve na putu jebote :cool:
svaka cast , u svom pravcu sve prave stvari radis !!!
 
Član
Ma ja brate za svaki dan, samo taj auto imam, za na pijacu, za prevuc felge, za na more.... i tako dalje ;)

Hvala :cool:
 
Član
Ma dobro nece to ici tako brzo, malo sam za ovo bio i zaboravio a sakuplja se to odavno...

Sta se tice zvuka na nasim prostorima neznam kad se cuo 6zill ITB ali ovaj se bude cuo daleko :lol:

Trenutno jos razmisljam o airbox-u...da li custom ili neki alfa romeo plenum da iskoristim...
mada brijem da se od custom stakloplasticnog airboxa spojenog u rupu od dugog svjetla bude ledila krv u zilama doslovno.
kad budem imao sve u glavi,svako vakuum crijevo, ICV, TPS, sve sve...onda pocinjem....

pred nama je...boze zdravlja...projekt nije nimalo jednostavan.
 
Član
odprilike

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KNuOuwUM4mE&feature=watch_response[/video]
 
Član
suki radis predobro, dizem kapu, kad sam vidio ovaj tvoj e30 odmah me posjetio na mog kupea ista ova diamond schwarz metallic boja, drago mi da neko e30 radi temeljno.. sretno u daljim radovima, i reci bratu da se ne iskrivi onu haubu nije ono lijepo prema bmw-u:lol: sala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top