BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Liga je napisao(la):
Cestitke Suki... :cool:

Ja ti kazem da je dosta bilo i do gustine zdraka... ko god nije imao dodatno hladjenje ili gorivo,
napravio je dosta losije vrijeme nego u Sarajevu... al svakako nam je bilo i dobro i vruce... :cool:


-Suki- je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Cestitke Suki... :cool:

Ja ti kazem da je dosta bilo i do gustine zdraka... ko god nije imao dodatno hladjenje ili gorivo,
napravio je dosta losije vrijeme nego u Sarajevu... al svakako nam je bilo i dobro i vruce... :cool:

nije, i sinoc u Modriči auto pusi i slabo ide dok je na plin sve OK ;)


No...neznam ko je kolega sa golfom koji je vozio 14.1 na treningu a prijavio klasu 16 ali svaka mu cast, to se zove ljubav prema utrkama i autima :lol:

hehehe... ja tek vidim da sam ti pisao u projekat a ne u komentare... ihihhihi... do mene...
 
Član
svaka cast sukii zasluzio si :cool: :cool: kocka ja brutalna...samo jel ona plava kocka 2.7 :icon_question: :icon_question:
 
Član
E brate, treba mi prevest neki kupus do pijace za vikend, koliko kosta rentanje auta ?! :lol:


Usutila se dijaspora...kakvi RS-ovi trojke, cetvorke, sestice...pu dijasporsku im... :lol:
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Ebe mu Suki znanje :D
Dere masina ko luda, tacno se vidi da puca od snage, odlican!:cool:

;)

Sahman_Turbe je napisao(la):
svaka cast sukii zasluzio si :cool: :cool: kocka ja brutalna...samo jel ona plava kocka 2.7 :icon_question: :icon_question:

nisam se naspavao....koja plava kocka?

zovite_sivac je napisao(la):
E brate, treba mi prevest neki kupus do pijace za vikend, koliko kosta rentanje auta ?! :lol:



Usutila se dijaspora...kakvi RS-ovi trojke, cetvorke, sestice...pu dijasporsku im... :lol:


Vidjecemo ko soli ko čisti kupus na Brčko Speed Showu :lol:
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
plava kocka sampion iz hercegovine,,,ako se ne varam to je ona 2.7 :icon_question:

a neznam stari ta je kocka puna misterija svasta se prica za nju, ja nerazumem da ljudi kriju toliko i toliko verzija imaju, ugl nije stock 2.5 to je sigurno.
uglavnom mnogo mi se ljudi iz Hercegovine javilo na PM i cestitalo kao nek sam ga skinuo i kao skoro svi su navijali za mene, neznam zasto, izgleda vlasnik nije bas omiljen kod svoje raje.



erol_brcak je napisao(la):
cuj Tupese na kraju al hralja :D

sto Sivi rece, RS-ovi se stisali kad Benga zapuca :)

:lol: haha tupesa pita vlasnika audija ''ŠTA JE S' V8''

pogasiše i pozaključavaše RS-ove brzo :D
 
Član
hmm zanimljivo..al znam da je bila 2.7 sa getrag mjenjacem ako je to ta kocka,a jest sigurno :cool:
jos jedno svaka cast nek si pokazao sta moze mamojebac :lol: :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top