BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
@Boki: Dolazis li u Osijek da mi prikacis to cudo?

@Suki: Da se ne lazemo, nije Honda brza sigurno, da je onaj stari motor mozda i to bi bili tu negdje, ovako po svemu nabrojanom i sve sto si radio, ti ces da ides visokih 14, mozda i nize, a to je jebena perverzija za ovako tesku Bengu i kapa dole na svemu sto radis i ogroman respekt sto to radis na staroj kockici, iako si vec obiteljski covjek, a tad vecina predje na bar e46 :)

Nadam se da cemo organizovat sta krajem septembra u Brckom na pisti pa se "oprobamo" ;)

e bas sa tupesom pricam, bilo bi dobroda opet u brckom malo zamirisemo gumama..prosli put me auto izdao ali se na kraju ispostavilo da mu je to bio dobar potez ;)

sta se tice vremena na SR ne ocekujem bas previse, ipak je to 1400kg stara kljusina, kakvi 14sec majko mila da mi je voziti klasu 16 bez straha bicu zadovoljan...no ko zna...vidjecemo ...

LP
 
Član
Premocno auto sto je najbolje da sve prerade izgledaju opet kao da je sve fabricko, vidio sam auto u Odzaku brutalno zvuci a tako i izgleda :icon_smile::cool:
 
Član
sepet majkemi :D kad se sjetim sta smo toj kocki radili po Ljubuskom dok je bila kod nas i raspadala se jos mi bude draza kad vidim kolko si truda ulupao unutra....
4 doors for more whores jos k tome i pijacar :D
 
Član
hercegovci misle da je BMW izliven iz jednog komada zeljeza da mu nista nemoze biti jadna majko mila.....

neznam kako ste ubijali auto koji je isao 0-100 za 13sec (imam i snimak na putu kuci i to nizbrdo) samo ste gorivo u buku pretvarali ja mislim :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rqeaI9AUtiI&feature=g-upl[/video]
 
15.7 na plinu, 17kama i putnikom, poslije svega ovog, na slikovima, bez putnika i bar malo olaksan, ma 14 ja sta :)

a dosta sad o tome, vidjet cemo sve poslije Mostara, sretno prijatelju, vidimo se u Brckom ili u Osijeku prije ;)
 
Član
vec sam ti se zahvalio sto si se pridruzio ovoj stranici, bilo mi beze kad moram da se logujem na cranshaft da bih vidio update u tvojo garazi. Stvarno auto za poljezeti, volio sam touring modele ali poslije tvoje garaze ih prosto obozavam, svaka ti cast na svemu sto si uradio, respect koliki god on moze da bude;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
vec sam ti se zahvalio sto si se pridruzio ovoj stranici, bilo mi beze kad moram da se logujem na cranshaft da bih vidio update u tvojo garazi. Stvarno auto za poljezeti, volio sam touring modele ali poslije tvoje garaze ih prosto obozavam, svaka ti cast na svemu sto si uradio, respect koliki god on moze da bude;)

Šta fali našem klupskom forumu:icon_question:

Nije se on pridružio, odavno je on tu, samo je bio malo na 'lađenju iz nepoznatih razloga.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vec sam ti se zahvalio sto si se pridruzio ovoj stranici, bilo mi beze kad moram da se logujem na cranshaft da bih vidio update u tvojo garazi. Stvarno auto za poljezeti, volio sam touring modele ali poslije tvoje garaze ih prosto obozavam, svaka ti cast na svemu sto si uradio, respect koliki god on moze da bude;)

Šta fali našem klupskom forumu:icon_question:

Nije se on pridružio, odavno je on tu, samo je bio malo na 'lađenju iz nepoznatih razloga.:D

ne fali nista vasem forumu nego jednostavno tamo nisam domaci, kontas na sta mislim, nisam pisao nit ista, imam par postova i jednostavno to nije to. daleko da ja imam nesto protiv tog foruma, naprotiv aktivan sam clan, svaki dan pregledam mnostvo tema samo ne pisem nista, nemoj da se nadjes uvrijedjen, nema potrebe
znam ja i da je suki bio na hladjenju, nisam to htio da isticem, nego sam samo napisao da mi je drago sto se vratio:cool:
 
Član
lako je tunirat kad imas malog majstora uz sebe :)
Liga svog golfa pravi 2 godine kad je u pomoc dosao mali majstor zavrsio za ljeto :icon_smile:

Sa ukusom, nema sta ;)
 
Član
189240_495649113788073_748399212_n.jpg
 
Legend
svaka cast za temeljito predstavljanje radova , a o znanju , trudu , ulaganju ,.... samom kvalitetu rada i svem ostalom i da ne govorim , sa uzitkom sam od pocetka do kraja listao ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top