BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Temeljito radis, nema se sta prigovorit... tockovi strasno dobri ispali, a farovi su perverzija;)
sretno u nastavku:cool:
 
Član
Stvarno fin bimer, vidio te u odzaku, i najbolje je bilo gledam onako onu oznaku 316 i kontam malo poslab, a kad si malo kasnije prosao pored mene skontao sam da je jaci motor pod haubom. Sretno u nastavku radova. ;)
 
pregledao citavu temu, ovo je za cistu 10ku, uredno, pedantno i s ukusom, a ovo vrijeme koje si spominjo jos prosle godine, prije svih ovih radova na glavi, usisu i izduvu, jos na plinu 15.7, pa kvragu koliko ce onda sad da ide, visokih 14? bolest, a karavan. ides li u Osijek sad?
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
pregledao citavu temu, ovo je za cistu 10ku, uredno, pedantno i s ukusom, a ovo vrijeme koje si spominjo jos prosle godine, prije svih ovih radova na glavi, usisu i izduvu, jos na plinu 15.7, pa kvragu koliko ce onda sad da ide, visokih 14? bolest, a karavan. ides li u Osijek sad?

da,15.7 na plinu,17'' tockovima i 3.5cm celicnim adapterima, full loaded+ suvozac od 90KG...

Za Osijek spremamo Tupešu da vozi sa svojim ''novim'' 325i a ja se spremam za mostar..

Hvala na pohvlama... tvoj autic je jos bolji a kako cujem izgleda i brzi... :cool:


e da.... nekidan smo nesto testirali i izgleda da cu na 402 morati saltati u 4 brzinu a to mi se nikako ne sviđa... trecom izvlacim 150km/h uz potpuno iskoristenje svakog okreta tocka, znaci bez ikakvog proklizavanja, start sa 3000RPM guma okrene pola kruga...
 
Član
Vala svaka čast,ali ono baš.Toliko truda,toliko znanja i na kraju ukusa.Uvijek su mi bili jebeni ovi karavani,a tvoj je prejeben.To ćemo ga vidjeti u Mostaru? ;)
 
Član
Hvala...

da, plan je Mostar...
no tu je 600Km u dva pravca za voziti...cca 10sati voznje i cijeli dan biti na suncu,voziti rejs,sarafiti na stazi + veliki troskovi... vidjecemo, sve cu snage upregnuti da dođem!

da se razumemo joj oko necega...


Auto je jos uvjek SAMO na prvi pogled bomba, kad se pogleda poblize tu su jako los lak i poderana Mtehnik2 sjedala i mtehnik2 volan..
no iz mog izlaganja je jasno da nikako nisam styler i da me brinu i privlace druge stvari.
lakiranje i presvlacenje cijelog enterijera u kozu dolaze kao slag na tortu no prvo da slozim stvari koji mene zaista vesele a onda idem dalje...

evo naprimer porucio sam OEM klimu i tempomat :123:

po meni nikako nije pavi smjer voziti se u kozi i na poliranim rubovima i celavim gumama starim 10god...
za 3 god sam kupio oko 40 NOVIH guma u egzoticnoj dimenziji :)
 
Svaka čast za ovo :cool: Kapa do poda druže,lik vodi računa o svemu ;) Samo ovako nastavi,pošutjem što dereš auto ali ga održavaš kao da si se rodio sa njim a ne da mu dušu vadiš a auto u kurčevitom stanju ;) Posbeno što si ostvario svoj dječački san ;) Samo ovako nastavi druže,meni najdraži e30 Touring ;) LP :icon_smile:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Svaka čast za ovo :cool: Kapa do poda druže,lik vodi računa o svemu ;) Samo ovako nastavi,pošutjem što dereš auto ali ga održavaš kao da si se rodio sa njim a ne da mu dušu vadiš a auto u kurčevitom stanju ;) Posbeno što si ostvario svoj dječački san ;) Samo ovako nastavi druže,meni najdraži e30 Touring ;) LP :icon_smile:

Hvala!

da budem iskren (a tako je najbolje) sve ovo nastaje koliko iz volje i zelje toliko iz inata ......jer sve ovo sam prosao ''before internet'' a znaju to dobro mrkonjcani da sam 323i jos dok ni mobitela nije bilo a kamoli interneta, vrtio na 8000, cetvrtu izvlacio 220+ , na BBS-cama, konijima, free flow izduv i sa opasnim old school mehanickim preradama...

da se ne bi sve zavrsilo na supljoj prici, jer danas je na ovom usranom internetu tesko znati ko zna znanje a ko samo prdi preko tastature i prenosi rekla kazala, i samo ono sto je procitao na netu, a drugi mu ulje mijenja...

Svi znaju da sve radim sam,pod otvorenim nebom ispred stana za koji placam kiriju..


sad jos jednom zelim da prozivim taj e30 ''do kraja'' i onda idemo dalje ;)
 
Član
Fino si ga sredio, vidjet cemo u Mostaru kako ce ici. I ja cu vjerovatno u Mostar, ja na trku ponesem i onaj mjerac performansi, pa ako hoces mozemo ti ga staviti u auto jednu voznju, da ti izmjeri 0 - 100 i sl. Ima mogucnost greske od 0.2 s, tako jako je precizan...

I morat ces saltati u 4-u na 402 metra ako ti je treca 150, jer je i meni na Saxu isto, a ti bi trebao biti daleko brzi od mene po ovom sto pise.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Fino si ga sredio, vidjet cemo u Mostaru kako ce ici. I ja cu vjerovatno u Mostar, ja na trku ponesem i onaj mjerac performansi, pa ako hoces mozemo ti ga staviti u auto jednu voznju, da ti izmjeri 0 - 100 i sl. Ima mogucnost greske od 0.2 s, tako jako je precizan...

I morat ces saltati u 4-u na 402 metra ako ti je treca 150, jer je i meni na Saxu isto, a ti bi trebao biti daleko brzi od mene po ovom sto pise.

sad drugom izvlacim 100 trecom 150 to je na 7200RPM na 18''..nema sta na 15'' slikovima ce morati cetvrta se dobro voziti...jbg sta je tu je, ja na duzi diff ne idem!

ma imacu klubski G-tech 7 dana na raspolaganju pa cemo vidjeti...

hvala boki u svakom slucaju ;)
 
@Boki: Dolazis li u Osijek da mi prikacis to cudo?

@Suki: Da se ne lazemo, nije Honda brza sigurno, da je onaj stari motor mozda i to bi bili tu negdje, ovako po svemu nabrojanom i sve sto si radio, ti ces da ides visokih 14, mozda i nize, a to je jebena perverzija za ovako tesku Bengu i kapa dole na svemu sto radis i ogroman respekt sto to radis na staroj kockici, iako si vec obiteljski covjek, a tad vecina predje na bar e46 :)

Nadam se da cemo organizovat sta krajem septembra u Brckom na pisti pa se "oprobamo" ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top