BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

Super Moderator
MTR je napisao(la):
sve super al de brate skini onu gumetinu sa volana isto kakav taksista :lol:

matere mi ono neko zaljepio Alpina

de napisi koja je alpina 5,0 ili 5,7 ?





pa i ja bas kazem :icon_confused:
 
audi_s2 je napisao(la):
jos samo kad bi nam odgovorio kako si ga uvezao
auto je predobro

Ko ga je uvezao,gdje? :D
Smješno, slabo se čita :icon_smile: Čovjek je iz Hrvatske ;) A ovdje kod nas (u Sarajevu) imaš jednu crvenu osmicu kolko znam do sad...
 
Član
Godinama mi prijatelj voza jednu (postavio je par fotki na bht) i mogu reci da je veoma opasan automobil;)
 
Član
Jao **** *** * **** * * **** sta je ovo....Svaka tebi cast sta ti sve nabavljas, auto je prelep, imao sam istog crvenog kad sam bio mali, samo model al bio bas povelik, tad sam zavoleo ovaj auto i BMW uopste...Samo napred :cool::cool::cool:
 
Situacija ispod haube prije/poslije

BMW 850,90....

Novi xenon farovi,intervencije na mehanici, kompletno uredenje elektronike do savrsenstva- bar tako kaze majstor...i sada cekamo ljepo vrijeme..









 
Član
Svaki put kad sam putovao za BIH, iz SWE, uvijek sam vidjao te kamione sa autima sa stranim tablama, sto je najsmjesnije uvijek je bio BMW. Nebi me cudilo da je jedan od tvojih.

8ica je fino auto za onog ko skuplja BMW kao recimo ti. Inace trosi ko lud, a ne ide i nesto bog zna.
Ali fino ce ti pasti u kolekciju ;)

Moj prijatelj kad je imao 850, imao je problema sa milion stvari, elektronika, motor itd itd. Nadam se da je tvoj fin izuzetak.
 
Top