BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
edwa90 je napisao(la):
menso je napisao(la):
nista drugo nego zemljurina...

ma avion pravi nego bolan de nam reci koja mu je snaga motora svaka cast na bimeru ;)

Motor V12 5000 cm oko 350 ps

adi187 je napisao(la):
Extra auto ko ne bi volio imati ovako sta :)

Kakva je ovo muzika ugradjena ?

Multimedija- radio s TV-DVB-t +DVD,pojacala sub 500w,rikverc-kamera,itd...



joj v 12 neam komenta jeb te svaka cast samo naprijed ;)
 
Dakle nema trenutno nista novo na autu osim da je usao kod mehanicara u radionu kako bi se stavio motor i pocelo raditi sljedeci tjedan na svim ostalim radnjama oko mehanike i svemu sto nedostaje......Biti ce slika kada bude nekih promjena, vozilo je 15 km od mene i bitno da je zasticeno u garazi i da se od sljedeceg tjedna po navodima mehanicara radi na vozilu.....
Ono sto sam jedino mogao do sada uciniti to je da sam nabavio original Alpine felge sa gumama sirine 9.5 J i 10.5J prednje 245/40/18 i zadnje 285/35/18 ,

Nisam od onih koji puno pisu i mastaju pokusavam prvo uraditi i uciniti pa tek onda sliku ucinjenog postaviti ali razmisljajuci o boji i gledajuci slike po netu nasao sam meni ljepi interijer ukoliko bi bila Alpina plava,Laf kaze da bi Alpini plava najbolje pristajala....

Slike interijera kod Alpine koji mi slici na onaj koji imam u jednoj 760 li....





Pa kada bi bila plava onda bih stavio ovakav interijer......samo to su zelje koje su neostvarive..bar zasad,...














Alpinica stigla u Zagreb, na pranje i ciscenje pa kod mehanicara.....












[/QUOTE]
 
Alpina se nalazi kod mehanicara u radioni,slike su slikane sa mobitelom i nesto losije kvalitete.
Na vozilu su stavljene Alpine felge sa gumama, poklopci postoje ali se rade kljucevi,,..Sada ce se prvo kompletirati sve oko motora i staviti motor,pa getriba, auspuh i sve ostalo..










 
Stigle DHL-om iz Alpine oznake, ova 3 amblemcica imaju istu cijenu koliko platim lakiranje cijelog vozila u HR :-D




 
Top