BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

Kako sam bio financiski iscrpljen investiranjem u BMW vozila, nedavno sam poslao dugacko pismo djedu Bozicnjaku da mi pomogne......:icon_idea:::icon_sad::icon_cry:



Jucer sam dobio telegram u kojem mi djed Bozicnjak pise::;)





Kako si Dalibore bio jako dobar prema BMW vozilima 2008 g. saljem ti pod bor seriju 8 BMW-a koju jos nemas.
Nadam se da ces ga cuvati, maziti i paziti kao i sve sedmice koje do sada neumorno skupljas. ....... :icon_smile::lol::icon_biggrin::icon_biggrin:





Djed Bozicnjak prilozio je ovu sliku.... :cool::cool::icon_arrow:




 
Član
hehe... dobrog si... djed bozicnjaka nas'o... u to nema sumnje.... daj mi makar njegov mail... da vidim... hoce li kod mene profercerati sta god...... :mrgree:
 
Član
divim se tvojoj kolekciji i ljubavi prema bavarcima...svaka cast...a osmica je vrijedna svakog novcica...
 
bulex je napisao(la):
hehe... dobrog si... djed bozicnjaka nas'o... u to nema sumnje.... daj mi makar njegov mail... da vidim... hoce li kod mene profercerati sta god...... :mrgree:

Evo ti link od djeda bozicnjaka... :http://www.mobile.de/home/index.html#0

Najbolje reagira kada mu u pismu posaljes par listica s uv- zastitom !!
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
bulex je napisao(la):
hehe... dobrog si... djed bozicnjaka nas'o... u to nema sumnje.... daj mi makar njegov mail... da vidim... hoce li kod mene profercerati sta god...... :mrgree:

Evo ti link od djeda bozicnjaka... :http://www.mobile.de/home/index.html#0

Najbolje reagira kada mu u pismu posaljes par listica s uv- zastitom !!

znam i ja tog... djeda.... nisam vise dobar sa njim... bas smo se zakacili oko tih listica :D
 
Član
bulex je napisao(la):
Dalibor-Zg je napisao(la):
bulex je napisao(la):
hehe... dobrog si... djed bozicnjaka nas'o... u to nema sumnje.... daj mi makar njegov mail... da vidim... hoce li kod mene profercerati sta god...... :mrgree:

Evo ti link od djeda bozicnjaka... :http://www.mobile.de/home/index.html#0

Najbolje reagira kada mu u pismu posaljes par listica s uv- zastitom !!

znam i ja tog... djeda.... nisam vise dobar sa njim... bas smo se zakacili oko tih listica :D

nije nije dobar taj deda...:)
 
Član
e svaka ti čast... svak se snadbije nekim zadovoljstvom i tu stane... a ti ideš samo naprijed :)

desetka za bmw, sigurno će se kod tebe udomaćiti kao i sve ostale vozilice bmwa ;)

pozz.
 
Legend
uhh dobra ti ovo zvijerka,a sta to djed mraz poslao pokvareno,sto je na slepu:icon_smile:
 
Član
ooooojj...dje postavi ovo...jedan od meni najdrazih BMW-ova ikad napravljenih...svaka cast, rijetki su i skupi...postavi slike velike, cim stigne kod tebe...;)
 
Član
Ja znam jednog u Sa stoji na jednom parkingu vec dobrih mjesec dana,a na istom parkingu BMW kocka i to M sa alipina felgama ;)
 
Legend
uuu
mnogo dobar
sjecam se svog ranog djetinjstva (osnovna skola) kad je jedan bio parkiran pred skolom i bukvalno smo svi trcali na odmoru da ga gledamo

crveni sa crnom kozom
sjecam se natpisa 850i
uh..
 
Top