BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

Super Moderator
deug stavi drvo ali ne ove boje... stavi crno ko sto ima mercedes avantgarde lijepo bi se uklopilo il ovako samo tamnije... evo jedan primjer kako je u mene bilo ;) jedino drvo koje mi se svidja za auto... i sad je lijepo ono sto sad u A6 novi ugradjuju svjetlije od onog sto si ti stavio i drugacije linije po njemu al on ide uz bež interijer...



m50b25 je napisao(la):
Dalibor-Zg je napisao(la):
BMW 850 mehanicki i elektricki radovi su pri kraju kod Gracin servisa, danas su zamjenjene felge i stavljene 18" Alpine s gumama, moram jos novi amblem od Alpine staviti umjesto BMW znaka.Isto sam i kod jednog E-38 skinuo zimske gume i stavio 20" alpine......Vjerojatno ce svi BMW- ji E-38 imati Alpine felge kao i E-31...

http://img26.imageshack.us/gal.php?g=3076062.jpg

Nije to alpina felga

ma kako nije :/ :icon_question:
 
Član
oldičan bmw ja sebi kombinram uzeti jednog ali me muči uvoz kako si to ti rješio
mislim da se nesmije uvest stariji auto od 7 god. u hr jedino ak nije oldtimer (prek 30 g.)
 
e31 850i/90, e31 850i/92, e32 750iL highliner
slike od danas.....

8310742.jpg
8310743.jpg
8310744.jpg
8310745.jpg
 
Član
kako si ga uvezao iz njemacke .... :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Super Moderator
meni ovo alpina izgleda isto da je neko dijete zalijepilo :D

predobri su samo lamperija fali i uradit onaj mjenjac sa crvenim i plavim vezom ;)
 

MTR

Član
sve super al de brate skini onu gumetinu sa volana isto kakav taksista :lol:

matere mi ono neko zaljepio Alpina

de napisi koja je alpina 5,0 ili 5,7 ?
 
Top