bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovoga crvenog sam prodao drugaru prije 2god.sa nekih 80000km na satu,znaci auto je bilo kao novo,a i dan danas je tako!dok od ovoga 320is turbo nije ostao ni saraf,drugar ga je unistio,sav je auto morao biti isjecen da bi ga izvadili iz njega!:icon_cry:
 
Super Moderator
MLADJO je napisao(la):
ovoga crvenog sam prodao drugaru prije 2god.sa nekih 80000km na satu,znaci auto je bilo kao novo,a i dan danas je tako!dok od ovoga 320is turbo nije ostao ni saraf,drugar ga je unistio,sav je auto morao biti isjecen da bi ga izvadili iz njega!:icon_cry:

steta jbg.... zali boze jarana... jebes BMW-a
bas cujem i neki dan nekakav sa BMW-om smoto oko bandere i pogino... zalosno
 
Član
ma jebes auto i ja kazem,kao brat mi je bio,zao mi je sto sam mu ga prodao,ali covjek me je preklinjao!
 
Član
brete geldam ovaj crveni i kazem izvinite na izrazu jbmt ti krv issovu kako je dobar autoo to je ono sta se trazi i akako kucka trebada zgleda svaka cast nadam se da cem o suradjivati jos dugo i da ce moja zgledati priblizno ovako dobrro :)
 
Član
to je brate STOCK mrtvi tiopicni german stil, koji ja volim i za koji imam veliki smek,naci cu ti slike od onoga 320is turbo taj je bio isto zvjerka!
 
Član
da me GAJS-GT nije napomenuo da stavim slike ovoga ne bi se ni sjetio,hvala mu,neka :cool:malo ovi ljubomorni vide sta sam jos prije 7-8god.radio i kako moja auta izgledaju!

joj brate rovim ih vec 3 sata na 2 racunara ih trazim,naci cu 100%!
 
Član
ljudi samo da dodam za ovog crvenog znaci auto noje ni upola na slici kako je izgledao uzivo ni jedne jedine packe nije imao na sebi vise je bio garaziran nego sto se vozio u prilog tome ide i to da auto nije bio registrovan neki 4-5 god svo vrijeme je bio u garazi i radilo se na njemu a kada mladjo postavi slike unutrasnjosti i muzike vidjecete o cemu je rijec ,i napominjem mladjo je radio auto za svoj ceif ne za styling znaci sve serijala full i na svome mjestu ;) eto toliko od mene :icon_biggrin:
 
Član
da to jeste ali Gajicu trazim slike od bmw 3200is sa turbom to je negdje otpr.1999-2000god.ne znam da li se sjecas mene tad i da li smo se tada poznavali!ono je bilo zlo nevidjeno!:123:
 
Član
ooojjj hljebe kocke :icon_eek::icon_eek:

dovoljno je i ovo sto si izbacio , i utegnuta i dotegnuta
 
Član
upravo radi tog mog ceifa i te silne muzike u njemu ne stavljaju mi se slike jer ce pojedine licnosti misliti da serem i pricam nebuloze,ali nema veze moja muzika i ovaj auto je bio moj ceif i to je to!to znaju oni koji poznaju mene i koji su vidjeli auto!za sve koji ne vjeruju u to i koji to nisu vidjeli mi je zao,imali su sta da vide al bas da vide!
 
Član
ne znam sta bi napisao sad, stvarno ne mogu naci rjeci za BMWove, samo mogu reci: ZLO
i svaka ti cast, ljepsu kockicu jos nisam vidio;)
 
Član
za sve koji ne vjerruju u sve ovo mogu da dodju u Bijeljinu na hldnu pivu i klopu i licno da vide auto kako izgleda,uzivo izgleda 100 puta bolje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top