Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

Član
dellas je napisao(la):
astra_2.0_16V:

http://www.bhtuning.com/skripanje-t-45855.html

Čim vidjeh temu, krenuh da tražim ovo, ali reko, da prvo prelistam, sigurno će se neko sjetiti.:D

Evo opet ću pročitati.:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
al gle badboya ako se rukopis popravi kad treba nabrojati prekrsaje, a onda posle ne moze slovo ubosti :lol:
 
Ne mogu da vjerujem kako se niko nije sjetio naseg clana, gledam i ne vjerujem da ga nema, pa evo da ja stavim par postova od clana nam "Astra" :D

Golf 6 vs novi Focus

"skup je, jer je to njemacki kvalitet i renomirana firma, i jer ce taj auto nakon 3-4 godine kostat 30ak, a focus 15ak milja"

"za 46 hiljada, 6ca golf R line, 140 ks, dsg, xenoni, highline,18ke, kamera za rikverc, touch ekran, octavia fullirana, za 3-4 hiljade, dakle za 50 passat novi 2.0 tdi sa odlicnom opremom, sva ova auta su izmislili auto za ovog focusa "

"onda su vozaci VW-a sex bombe, jer je audi u nasem vlasnistvu "

BMW 1 serija


"nije ovo njihov segment, za njih su samo limuzine" :lol:

Toyota Corolla pobijedila Ferrari 430 u vožnji unazad

"bolje bi im bilo da naprave auta koja mogu kocit, nego ona koja idu u rikverc 100 na sat"

Vozili smo VW Amarok - Toyota Hilux se pomenula

"Ja se iskreno nadam da nece nikad biti, iskteno mi je draze vozit auto koje moze zakocit, koje ne daje samo gas, kojem radi volan itd.. Japanska industrija je nakon ovih kriza historija"

Ferrari 340 Mexico Vignale Prodat Za 4 3 Miliona Dolara


"ja bi im dao 10eur max!"

VW Passat B7 vs Citroen C5 (zadnji)

"sve je to fino, samo unutrasnjost ni blizu dobra ko passat, plus ne moram spominjat da c5 nakon 3 god koji je placen 50 i nesto, nece vrijedit ni 20"

:lol:

Elektronski ključevi nisu baš sigurni koliko se mislilo


"ovo je u sustini vezano za KESSY sustav otkljucavanja i startanja auta.. znao sam da to ima vise losih strana nego dobrih..."

Sta ima KESSY :D

TEST Opel Corsa 1.3 CDTI Ecoflex


"pa ovaj auto sa 1.3 motorom ako ne moze spustit potrosnju na 2,5 litra nek ga bace u kantu... "

VW Golf i novi Ford Focus potukli Opel Astru - opet Golf :lol:

"golf je 3 svjetlosne godine iznad focusa, pocevsi od interijera, kvalitete unutrasnjosti itd..."

Audi RS5 vs BMW M3

"Oba su bombasticna auta,al malo se Audi istice,bolja mu je unutrasnjost za klasu..... Upalis ovog bmw-a a tabla ko u golfa keca... covjek je sve rekao.."

Audi Ce Biti Zaduzen Za Razvoj Svih Suv Ova U Okviru Volkswagen Groupe


"po meni zasluzeno, ipak su audi-evi suv-ovi 550 svjetlosnih godina iznad merca i bmw-a(izuzetak x6), kako vanjstinom, a unutrasnjost necemo ni spominjat, dovoljno je rec da bmw ima istu tablu od 1980"

I ovaj mi je licno najjaci... ne mogu vise izvlaciti, umrijet cu :lol:

"Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele. "

Oj hljebe :lol:
 
"Neko rece malo se kvare japanci, zato sto nemaju nikakve elektronike eto zasto, to je opce poznato...dok kod novijih njem. auto je sve ele. "


eee matero

Najgori frajer, ima jos bruka izvala, meni ostala za Zondu jedna, neka specijalna edicija bila, kaze frajer "smece od auta", al nek je zato Golf 6 R line bog, otac.

Al najjace tabla u novih bmw-a iz 80ih :lol:

Dobra tema, jos, jos, jos :cool:
 
Top