Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

Početnik
ado_d je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:

Ubit i Boga i kruh u njemu.Ja i jaran smo tako,msm ubili :D

Evo jedan svjez :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

dzenan90 je napisao(la):
eh da sam je samo ja mogao zamislit prije nego sto se to desilo pa otisao karter =) hajd sto je otisao nego sto sam cupao auto kao kloc 4 sata... oni levati iz bihanka dosli i kazu kran kakav kran cupaj kako znas samo da dodjem kuci =);)
:lol:
 
Član
@srdjo

ja se zaglavio malo u snijegu pa sam slajdrao do pete...kazaljka pokazuje 130 a obilazi me baba sa stapom...
...samo mi krivo, nece gume da bace cvil da malo prepadnem babu...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
a jel se ikom desilo u trenutku njeznosti da vas spijunira neki manijak pedofil ???? :icon_question:

sta onda uraditi :icon_question: :icon_mad:

Ubit i Boga i kruh u njemu.Ja i jaran smo tako,msm ubili :D

Evo jedan svjez :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

dzenan90 je napisao(la):
eh da sam je samo ja mogao zamislit prije nego sto se to desilo pa otisao karter =) hajd sto je otisao nego sto sam cupao auto kao kloc 4 sata... oni levati iz bihanka dosli i kazu kran kakav kran cupaj kako znas samo da dodjem kuci =);)
:lol:



Sto me nadje =) TAJ SAM
 
Član
http://www.bhtuning.com/pregazene-zivotinje-do-sada-t-24662.html

:lol::lol::lol::lol::lol: Nalete meni svakakve ideje zavisno od vremenskih uslova :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Lija piše: SPOLJE .???

anes golf :skracenica heheheh


za sta li je ovo skracenica ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
jaba78 je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/pregazene-zivotinje-do-sada-t-24662.html

:lol::lol::lol::lol::lol: Nalete meni svakakve ideje zavisno od vremenskih uslova :lol::lol::lol::lol::lol:

Da ispricam nesto vezano za ove zivotinje,iako mozda nije bas to to.Trebo ja ic u Madrid sa kamionom,i jaran mi mostarac,isto zivi u Italiji,nije radio u tom periodu pa kaze mogul i ja,ajd reko,taman pravis mi drustvo :icon_smile: i krenemo mi nedjelju uvece,vozimo se,kaze on,mogul ja brate svrnut jedan dok ti vozis,reko naravno.Pusi on,uzmem i ja dva dima iz solidarnosti :D ,noc,nigdje nikog na autoputu,kad nakon 10 minuta,negdje prije Genove,izleti mi srndac,pretrcavo jadnik,kad samo stade.Ja na kocnicu,ustanem kolko sam jako kocio,vidim nema sanse,a on se ukopo ko skamenjen (srndac),kad BOOOOM! raznese ga Volvo ko za bureka.Sjebo se ja,jbg prvi put da puknem zivotinju,sjebo se i jaran,tisina,kad nakon 5 sekundi skoci Miran zavika KEJ-O PERFEKT! (tekken 3) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: znaci imo sam grceve u stomaku kolko sam se ismio,i danas dan umrem kad se sjetim :D
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/pregazene-zivotinje-do-sada-t-24662.html

:lol::lol::lol::lol::lol: Nalete meni svakakve ideje zavisno od vremenskih uslova :lol::lol::lol::lol::lol:

Da ispricam nesto vezano za ove zivotinje,iako mozda nije bas to to.Trebo ja ic u Madrid sa kamionom,i jaran mi mostarac,isto zivi u Italiji,nije radio u tom periodu pa kaze mogul i ja,ajd reko,taman pravis mi drustvo :icon_smile: i krenemo mi nedjelju uvece,vozimo se,kaze on,mogul ja brate svrnut jedan dok ti vozis,reko naravno.Pusi on,uzmem i ja dva dima iz solidarnosti :D ,noc,nigdje nikog na autoputu,kad nakon 10 minuta,negdje prije Genove,izleti mi srndac,pretrcavo jadnik,kad samo stade.Ja na kocnicu,ustanem kolko sam jako kocio,vidim nema sanse,a on se ukopo ko skamenjen (srndac),kad BOOOOM! raznese ga Volvo ko za bureka.Sjebo se ja,jbg prvi put da puknem zivotinju,sjebo se i jaran,tisina,kad nakon 5 sekundi skoci Miran zavika KEJ-O PERFEKT! (tekken 3) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: znaci imo sam grceve u stomaku kolko sam se ismio,i danas dan umrem kad se sjetim :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: fkt svaka cast nasmijao si me pravo,vec dugo vremena se nisma ismijo ko sad,pogotovo na prvi boldani dio :D
 
Top