Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

evo samo da se logujem u ovu temu da je lakse pratit :cool:

ima dosta slucajeva gdje su padale bombe :lol::lol::lol: npr aldin zvani richy od malena i voza audija s4 b6 :D
 
Član
Da da Amire, i čak su mu neki povjerovali
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
evo samo da se logujem u ovu temu da je lakse pratit :cool:

ima dosta slucajeva gdje su padale bombe :lol::lol::lol: npr aldin zvani richy od malena i voza audija s4 b6 :D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kako ti pade on napamet

kad smo vec kod bombi, tesko je zaboraviti onu trizinu...izgide ekskurzija :D:D
 
Član
jel se to ne moze uraditi swap za 2 sata :icon_mad::icon_mad::icon_mad:



































































:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: zezam se :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
jusuf je napisao(la):
kad smo vec kod bombi, tesko je zaboraviti onu trizinu...izgide ekskurzija :D:D

To je nemoguće zaboraviti, i sada me stomak zaboli kad se sjetim (naravno, od smjeha)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Evo još jedan padobranac
http://www.bhtuning.com/samo-t-62299.html

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Covjek je samo podjelio sta je vidio nema smisla da se odma u startu kritikuje :icon_mad:

Na temu saobracajka kod Dervente
pet min prije sudara taj BMW se stvorio iza nas, vozili su mozda 2-3min i usput se u autu cerekali i ludirali nakon sto su nas zaobisli i vozac i suvozac su pokazali srednji prst i samouvjereno nastavili obilaziti kolonu vozila, al ono ludjacki! nakon 3-4min naisli smo na ovaj prizor koji se vidi iz fotki. Iskreno, drago mi je za vozaca BMW-a, kad tad se to moglo i ocekivati, naravno nadam sen da se obitelji u Astri nist nije dogodilo. nek je njemu tata kupio BMW ili jos bolje nek si je sam kupio da se moze kerit baja po cesti, dosao iz Graza da ovdje izigrava frajera pa si malo sjebo godisnji. kretena je trebalo odma u maricu i vozacku oduzet na dozivotno. tako se sigurno ne sili u Grazu!
 
mirza_mali je napisao(la):
Covjek je samo podjelio sta je vidio nema smisla da se odma u startu kritikuje :icon_mad:

nije se ni trebao predstavljati , tj bez otvoriti temu koju smo mi ostali vidjeli prije nego je to iskomentarisao ;)
 
George je napisao(la):
novi:
Zovem se A. L. iz Teslica sam imam 92 god sam
:lol:

:lol::lol::lol: i ja nesto razmisljao da okacim al reko necu tek je dosao valja ga lijepo ugostit :icon_biggrin:

:icon_question: imam li ja bisera :D:lol::lol::lol::lol:
 
Top