Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

Član
zAaKy je napisao(la):
robi505:


ukratko htio bih na auto od 64 KS dodati 6 brzinu da pri 140 km/h ( u 5 brzini) ne bude auto na 4500 okretaja, nego da ga sa tom 6 brzinom spustim an 3000 okretaja/min.


Sve rečeno :lol::lol::lol::lol::lol:

ovo je prejako, to bi bilo dovoljno za 250km-h krajnje brzine u 6toj pri 5000 okretaja :lol:
 
AnDel je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
robi505:


ukratko htio bih na auto od 64 KS dodati 6 brzinu da pri 140 km/h ( u 5 brzini) ne bude auto na 4500 okretaja, nego da ga sa tom 6 brzinom spustim an 3000 okretaja/min.


Sve rečeno :lol::lol::lol::lol::lol:

ovo je prejako :lol:

Najbolje mu ubacit automatik od 8 brzina tako da se pri toj brzini u 8-smoj krece cistom inercijom i tako potrosnja bude priblizno nulta.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Al meni je vrh bilo ono kad je Edo_Benz napiso
"Razjebimo ovu gajbu!" (forum) i bio bananizovan :D

joj kad se samo sjetim te teme...oplako sam :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Nije biser ali je def. kultna tema foruma , stariji clanovi se sjecaju kad je Bax ubjedjivao na par stranica da je pravilno HTJEO a ne HTIO , opsti haos nastao zbog teme , ima li neko link ? :lol:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Nije biser ali je def. kultna tema foruma , stariji clanovi se sjecaju kad je Bax ubjedjivao na par stranica da je pravilno HTJEO a ne HTIO , opsti haos nastao zbog teme , ima li neko link ? :lol:

sjecam se , bio je spreman audija u vatru staviti radi tog ubjedjenja :D:lol:

ja mislim da je pravilno šćeo :icon_question:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Nije biser ali je def. kultna tema foruma , stariji clanovi se sjecaju kad je Bax ubjedjivao na par stranica da je pravilno HTJEO a ne HTIO , opsti haos nastao zbog teme , ima li neko link ? :lol:

tih (ne) pismenih stvari na forumu ima na izvolite, a ako se pocnu pominjati neki ce se uvrijediti, tako da je bolje zaobici te stvari jer ih ljudi prihvataju jako ozbiljno ;)
 
Hahahaha sceo sceo,i ja mislim :D
@zen_3dom: slazem se da ne treba ovdje necije gramaticke greske navodit,nije to neki fail vrijedan spominjanja u ovoj temi.
Ja sam ovo bio zamislio kao spam-humor temu,cisto da se ne smijemo i spamujemo po drugim temama kad se neko provali,nego samo ovdje ;)
 
zen_3dom je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Nije biser ali je def. kultna tema foruma , stariji clanovi se sjecaju kad je Bax ubjedjivao na par stranica da je pravilno HTJEO a ne HTIO , opsti haos nastao zbog teme , ima li neko link ? :lol:

tih (ne) pismenih stvari na forumu ima na izvolite, a ako se pocnu pominjati neki ce se uvrijediti, tako da je bolje zaobici te stvari jer ih ljudi prihvataju jako ozbiljno ;)

Ma nije to vise ni stvar gramaticke greske nego kolika se frka digla oko toga. Daleko od toga da se ismijava neko , svako prica kako hoce , ne mozes svakoga nauciti gramatici i pravopisu.

Inace , meni je najsmijesnije kad se Tibor naljuti pa pocne kilometarske postove da pise :lol:
 
dobra tema. ali treba ovdje stavljati provale drugih, u smislu njigovog pametovanja i neznanja. pa kad ih budemo ismijavali malo, smirit ce se i nece toliko pisati. mozda i time poboljsamo forum ;)
 
Top