BiH ukida zabranu uvoza starih vozila

BiH ukida zabranu uvoza starih vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ne znam čemu briga, ako si netko i dovuće auto starijeg godišta barem po ovom što vidim na ovom forumu :icon_smile:, nitko nije papak niti mu se glava baca kroz prozor. Svako će si srediti auto, a po meni je i to bolje nego li ovdje krpiti auto star sto godina :D, samo daj bože da šta bude od toga. E još jedno pitanje ako tko zna koliko treba auto bit star da bi bio oldtimer ???
 
Član
mozda je u bosni isto ili priblizno kao u njemackoj. ovdje je oldtimer, ako je prva registracija bila prije 30 godina. youngtimer 20 - 30 godina
 
Član
meni svejedno stari radi u sloveniji može mi otamo dovući auto i mogu vozati,već
imamo jedno :D
 
Član
Ja mislim da nije od nove godine, znam da od nove godine ukidaju carinu, al su nasli rjesenje, u federaciji ce umjesto poreza uvesti se neka taksa, tako da ce biti isto, a u distriktu se ukida porez skroz i nema nikakve takse, a sto se tice starih vozila to je jos samo neka ideja koja bi se trebala nekad u buducnosti sprovesti u djelo.
 
Član
allroad je napisao(la):
ja sam cuo da od 01.11.2008. se smiju uvozit auta stara do 10 godina :D

Ja sam cuo da ce se moci uvesti auta EURO 3 norme i vishe ...

A to za ukidanje carine to vam je ona stara "Uzmesh na mostu izgubish na Cupriji" :lol:
 
Član
Ja isto mislim da ce biti tako, pustice uvoz auta, ali koja ispunjavaju EURO 3 norme. To su auta proizvedena nakon 1.1.2000.
 
Član
slava je napisao(la):
Ja isto mislim da ce biti tako, pustice uvoz auta, ali koja ispunjavaju EURO 3 norme. To su auta proizvedena nakon 1.1.2000.

Koliko ja znam ima i starijih auta od 2000 god koja zadovoljavaju Euro 3 normu
 
Član
Opet ja u to sve sumnjam, jos su to price "rekla, kazala". Nigdje jos nema konkretnih potvrda o tome, sumnjam ja da ce to tako brza stupit na snagu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top