BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Član
E ljudi, rekoše mi da je vjerovatno problem u mom modemu, radi se o starijem modelu speedtouch 516i , takođe rekoše da će me kontaktirati sa terena kako bi došli testirati službenim laptopom i ako se ispostavi da sam bio upravu dobit ću valjda novi modem. Jel imao neko iskustva s ovim i koliko će im trebati da me kontaktiraju uopšte za taj modem?

EDIT:

Death_beat - koji modem koristis ?
 
Kolega hvala za obavijest upravo sam ih nazvao i odmah riješili problem....kazu najlakse im je ovako kada neko nazove...i da svoj username.....
 
ibizasa je napisao(la):
EDIT:

Death_beat - koji modem koristis ?

6596_L.jpg
 
Član
Jutros oko 7 poslao drugi e-mail, na prvi mi nisu odgovorili. I oko 9 su odgovorili i povećali brzinu. I nemojte zaboraviti navesti username, ukoliko šaljete e-mail, a ne zovete.

Ova mi je brzina najviše bila.


Primjetio sam da je sad brzina nestabilnija, i nije konstantna kao ranije. Stalno je bila oko 1,80, sad ide od 3 pa do 5 i više. Sve u svemu ja sam zadovoljan.
 
Hidraulic je napisao(la):
Jutros oko 7 poslao drugi e-mail, na prvi mi nisu odgovorili. I oko 9 su odgovorili i povećali brzinu. I nemojte zaboraviti navesti username, ukoliko šaljete e-mail, a ne zovete.

Ova mi je brzina najviše bila.


Primjetio sam da je sad brzina nestabilnija, i nije konstantna kao ranije. Stalno je bila oko 1,80, sad ide od 3 pa do 5 i više. Sve u svemu ja sam zadovoljan.

cek, a kod tebe isto 4 treba biti?
 
Član
NetFlat 4, i brzina je obično ovakva, nekad se zna desiti da skoči kao gore.

1742099695.png


Baš ću probati povući drivere sa Nvidie, da vidim brzinu, pa ću napisati.


EDIT:
Okvirno koliko se brzina kreće.
d09a42b633dd94289906ff0abc8bf4df.jpg
 
Član
evo i ja bi samo da se zahvalim clanu ibizasa, da nisam nazvao pitaj Boga bil mi ikad povecali. tako da definitivno trebaju svi nazvat, meni su uradili u roku od tridesetak sekundi, kad sam nazvao i rekao u cemu je problem, kaze onaj operater iskljuci modem sad cu ja to da napravim, ja iskljucio, nakon tih tridesetak sekundi kaze ukljuci modem povecana je brzina, ja provjerim i stvarno jest :icon_biggrin:

DSL Status: SHOWTIME.L0 ADSL2+

Upstream Speed: 527 kbps (Fast)

Downstream Speed: 4911 kbps (Fast)


 
Top