BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

ja sam im mail poslao neki dan i kroz pola sata su povecali.
ibizasa, ako ti je ovaka brzina uvijek, nazovi ti njih opet (ili mail na support@bih.net.ba). reci kolika ti je brzina i za ping. da ti povecaju propust na vise od 4, tako da imas oko 4 brzinu uvijek. meni su tako odradili, i evo sad brzine:
 
Član
ibizasa, udji u postavke modema i vidi jel ti piše (fast) ili (interleaved).
489e3a084721c36973924dda0975c143.jpg


Što se tiče MojeTV, tu nema povećanja brzina.

A ja sam im slao e-mail, juče, danas su pročitali ali nisu ništa odgovorili.
 
Član
NeverMind je napisao(la):
ma mogu oni garant al nece svima kreteni su bas

o tome se da razglabat, ali nije bas jednostavno i u vecini slucajeva ne mogu dati nesto posebno vece brzine od sadasnjih... tko je pratio u hr kada se uvodila digitalna, max tv koliko je problema bilo, te koliko su oni ulozili u poboljsanje usluga, a koliko bhtelecom.... nasi su na principu, naplati, obvezi ugovorom, uzmi sto vise, a ulaži mizerno, ili nista :D
 
Nema za TV nista, nisu najavili, tako da je suludo i ocekivati povecanje, pogotovo jer je to vise optereceno. Ljudima koji imaju 2 STB-a bi to povecanje sigurno remetilo normalno gledanje ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ja sam im mail poslao neki dan i kroz pola sata su povecali.
ibizasa, ako ti je ovaka brzina uvijek, nazovi ti njih opet (ili mail na support@bih.net.ba). reci kolika ti je brzina i za ping. da ti povecaju propust na vise od 4, tako da imas oko 4 brzinu uvijek. meni su tako odradili, i evo sad brzine:

Poslao sam im mail ;)

Hidraulic, provjerio i podeseno na fast, nažalost je do BHTelecoma, ne do mene definitivno, najviše me čudi ping, skače čak i na 215. Apsurdno je da ne pružaju svima jednaku uslugu s obzirom da svi tu istu uslugu jednako plaćamo.
 
Član
za moja TV ce biti problem na vecim brzinama , jer nije bas oprema spremna i brzo ce se opteretiti , ali mi je receno da ce biti povecano , to mi je rekao poznanik koji je na terenu i postavlja uredjaje Srebrenik - Gradacac
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
ibizasa, udji u postavke modema i vidi jel ti piše (fast) ili (interleaved).
489e3a084721c36973924dda0975c143.jpg


Što se tiče MojeTV, tu nema povećanja brzina.

A ja sam im slao e-mail, juče, danas su pročitali ali nisu ništa odgovorili.

kod mene je interleaved, može li se to povećati, ili je do onih dol'
 
Član
ja čitav januar imam staru brzinu( po novom netflat2) , a garant će mi za januar poslati račun kao da sam koristio netflat4.
 
Član
kod mene sve stoji kako stoji, nit je brze nit sporije, ako mi se ne poveca iza 1. onda cu ih pocet smarat preko telefona svaki dan dok mi ne povecaju :icon_biggrin:

 
Član


A na modemu mi je ovo interleaved, jel to znači da nisu još povećali il šta, slabo se razumim:D
 
Top