Belaj u TZ

Belaj u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
c c c pa gdje vi ljudi zivite??!!! c c c
Ovde se bar znaju neka pravila, a i zna se ko koga dira a kad neko se pravi mangup ima gradske raje zajedno se to rjesi.
A plus i specijalci znaju tako doc sa poskidanim znackama i onim naljepnicama po njima pa da vidite kako MAFIJA bjezi ispred pendreka. . . ;)

Ne bi im puno pomogli pendreci ti ovdje, jedino ako su bullet proof :D a i tad slaba fajda :D

Zna se ovde ko na koga smije potezat cjev...
Bilo je proslo ljeto momci s CARSIJE ( pretezno bosnjacki naseljena ) dosli u kafic gdje se pretezno momci odatle okupljaju (CENTAR GRADA nekih 10-15 kafica) rqacunajte da ej to ljeto bilo znaci PUNO, uzvadio cjev i poceo da puca... a drugi lik da njega iz gepeka izvadio DIZALICU !!!!!Ali nadje se ekipa iz grada i zna se gdje se ide pucat a ne po centru grada ba . . . izigravat neki *****

Nema konkurencije izgleda kod vas, polako, dok se rodi kontra klan, onda ces skontat :D

Naprotiv ima ali sto je cudno znaju se "pravila" neka jebemu mislim kazem ti opet ima ispada.
Ali rjetko
 
Član
trizex je napisao(la):
bulex je napisao(la):

Aj ba lajavce bliskoistocni, nadjem ti temu da laprdas na njoj za promjenu od sisa i pitchke, a ti tako :D

ooo pa zar nisi cuo... nema sise vise... presjekli na posiljku iz australije jarane... sad smo na prijevremenoj zimskoj pauzi... kriza globalna... i sise ufatila...
 
Početnik
trizex je napisao(la):
Lijen sam bio da idem do grada provjerit tvrdnje, a volim mahalat :D

nisam isla, ali sam provjerila... hihihihihi

zabranili su gdje su mogli, gdje nisu - tamo je gida... et...
 
Član
trizex je napisao(la):
bulex je napisao(la):

Aj ba lajavce bliskoistocni, nadjem ti temu da laprdas na njoj za promjenu od sisa i pitchke, a ti tako :D

:lol::lol:...sram da ga bude...bule srami se svojih djela:icon_biggrin:

bilosto je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Lijen sam bio da idem do grada provjerit tvrdnje, a volim mahalat :D

nisam isla, ali sam provjerila... hihihihihi

zabranili su gdje su mogli, gdje nisu - tamo je gida... et...

posteno..
 
Član
@nodiash ma de KUUL :D:lol: nabijam ja njih redovno koliko se moze
a de uvjek ima VECA budala ba tako da sumljam da ce vam "zatvorit" grad
 
Član
Deyo je napisao(la):
:lol:

Bule, zar nisi na Krojčici? ;)

# bossanac kaže:

Mijenjam stan u centru Tuzle za slican u Bagdadu ili Faludi moze i zamjena za stan u podrucju Kasmira ali uz doplatu. Ebote sta je ovo.

08. 12. 2008 u 7:36 pm


:lol:

nije to krojcica bolan to je kreka...et tuzlak pa ne zna naselja...cccccc...:icon_rolleyes:
 
Član
Deyo je napisao(la):
bulex je sa Krojčice (tamo gdje je vuk domaća životinja)?
nodiashe, ovo si ti poslao na tuzlalive? Ti si onda predpostavljam iz Kreke :)?

Evo sad su svi bili na 60 minuta na FTVu.. sve fini :cool:



heheheh...mijesas loncice...obojica smo iz kreke...a znas onu sigurno...covjek je covjeku vuk:)

P.S fini jasta su..sve dusha od ljudi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top