Belaj u TZ

Belaj u TZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
@nodiash:Sto si osjetljiv jbt:icon_biggrin: Ne da cojek u svoj zavicaj:)
Nego,sta cu kralju,valja nastaviti sa tuzlom,vec sam dvije godine bacio tamo.

ma nista samo opusteno... ako te ko pita za sat... ti samo bjezi.... :D
 
Član
ljudi ovo su njihovi medjudobni obracuni...niko nece na vas zapucat iz cista mira...
ima toga svudje...sta ste sad poceli pricat 2 dana nakon onog...vec za 10 dana cete zaboravit...
 
Član
ma daj ba smjesni komentari jbt....nismo djeca erole dragi....gdje to nema ovakvih obracuna majke ti...ajd navedi mi to mjesto/grad svejedno...ovde u beli vakta toga bude...jest u skorije vrijeme dva slucaja a prije toga i nepamtim... a tako tih situacija sto ti pricas za tog kolegu ima ama bas svugdje...cuo si za jedan a evo sad i ovaj oko pucnjave i prelila je casa a...hehehe...malo smjesno al et...i da naravno da nedam na svoj zavicaj....i kao sto faya rece za 10 dana ces zaboravit na to a nekad kasnije kad se desi nesto slicno u rajvosa reci ces isto ovo ko za tz sad....nhf...peace:icon_biggrin:
 
Član
0g1 je napisao(la):
al dobra je tema kaze smirili se prekrsaji u TZ te ovo te ono manje ovog manje onog kad vidi !

Smanjen broj pogresnih prestrojavanja i prolaska kroz crveno...:lol::lol: a utoke i to:icon_mad::icon_mad:
 
hehehe nodiash zezam se ja bolan,da iskren budem ne pusim ja toliko ovo.

A onu noc kad su ubili lika u Romi mi pili na banji i u isto vijeme dok je pocinjeno ubojstvo u romi mi chillali na korzu,kad smo culi naki pjani pohitili da izvidimo.

Ovo sam se ja ba salio,istina da mi tuzla nije draga,ali to nema veze sa ovim obracunima,

I jos jednom,It was a joke!:lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hehehe nodiash zezam se ja bolan,da iskren budem ne pusim ja toliko ovo.

A onu noc kad su ubili lika u Romi mi pili na banji i u isto vijeme dok je pocinjeno ubojstvo u romi mi chillali na korzu,kad smo culi naki pjani pohitili da izvidimo.

Ovo sam se ja ba salio,istina da mi tuzla nije draga,ali to nema veze sa ovim obracunima,

I jos jednom,It was a joke!:lol:

roger that;)
 
Deyo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):

Slavinovići, Slatina, Irac Ghetto, ono Mosnik, Crvene njive, Borić i ostalo ni sa puškom ne ići :)

U mosniku sam zivio od 92. do 93. i stvarno je ghetto,a u crvenim njivama sam prosle godine nasao stan,zivio pola mjeseca i zbrisao,sad sam na stupinama(zapravo sam kod kuce,ali vec iduce godine ajm beeeek),e tamo je lijepo.:icon_biggrin:
 
Član
Ajd kud cete dalje kad su mene Slavinovicani ganjali za pare, a ja zivim tamo. Sad me bar svi znaju pa sam rahat sa svima :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top