BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
Kod mene ti je centurion brate sasvim dobar bajk, tri puta sam se spustio niz brdo crnicu ako znas gdje je... Bez greske odkad sam ga uzeo
 
BHT Ovisnik
znam da su dobri,al mislim ovako u poređenju s ovim, kada sam isao tamo gledati ona GT nekako ih dobro nahvalise u usporedbi s ovim talijanskim centurio,capriolo i sl. pa sam se malo zamislio, a vidim da ova GT imaju i malo bolje komponente, vecinom dnevno pređem 20-40km biciklom, a ubacio bih kada imam vremena i ture da idem i makadam tipa Ruiste-Boracko jezero i sl.,a povremeno ture i do mora pa me zanima sta da uzmem... do sada ove otvorene ture 20-40km sto prelazim pređem sa MTB biciklom Legend thomisus 2 koje sam kupio jos dok sam bio 5-7 razred i stvarno je izdrzljivo,ali je pretesko biciklo i uopce nije za ovu namjenu sto ga koristim,dok je tada bio s obzirom na godine i gdje zivim
 
Član
Centurion je njemacka marka ukucaj na google. A moj ima nekih 12-13 kg prelagan bajk i pravo udoban. Imas tu u ovoj temi slika samo neznam koji broj je stranice
 
Član
pocelo je ovako...


sdc11740p.jpg


zavsilo ovako....


sdc11756a.jpg


sdc11743b.jpg


sdc11752t.jpg


sdc11765j.jpg


photo0349f.jpg


sdc11776t.jpg


sdc11783.jpg


sdc11777k.jpg


223738_258903587462628_8373515_n.jpg
 
Član
sema911 je napisao(la):
vr6 boki moze mali savjet nemoj puno iso pit od njega se previse pisa, i gubi previse tecnosti,. jedino ako hoces da mrsas pa ga malo,.,.

Samo bocu od ISO sporta koristim, unutra je obicno voda. Jucer sam na Igman isao sa onom ekipom, 3 litre vode sam popio a popisao nista. Ocjedili se zestoko svi, 24 km do gore od starta rute, vecinom uzbrdo po nekom makadamu i kamenju. Naj*ebenija i najteza voznja koju sam imao ove godine, na kraju dana 85 km na satu. Trecina raje je i odustala...
 
BHT Ovisnik
jel vrijedi ovo biciklo 350km, ALU ram, 2011 kupljeno ?
http://www.pik.ba/artikal/7862822/biciklo-gt-outpost/


ili kakvo novo ima do 500km da je dobro,gledam ova GT al su poskupa
 
Član
Pogledaj moj oglas, biciklo je tip top, polovno jes, isto je 2011, al u odnosu kolko je nov placen i za koliko ga prodajem to je dzaba ;)
 
BHT Ovisnik
vidio sam, vjerujem da brijedi,al mi puno za polovno,mislim za polovno bih se ovoliko isprsio,dalje bih mozda karticu provukao... koja je bas zadnja za kes ako hoces sibni pm
 
Član
Ovo je XL ram, bolje da si jako visok :icon_biggrin: 300-350 KM jeste regularna cijena za taj bajk, ako je u super stanju.
Ako ti bajk treba samo za grada i eventualno blagog makadama, onda ti je bolje da ne uzimas MTB uopste, nego uzeti neki treking bicikl - to je mjesanac (nesto kao SUV kod auta, MTB je terenac).
Treking je mnogo udobniji, ali i brzi bicikl na cesti.

Ovaj bajk od VV-Drivera je odlican, ali i manji je ram, sto ti moze biti prednost ako si nizi ili mana ako si visi.
Ja bi ga sebi rado uzeo, ali posto imam vec 3 bajka, pocinje mi nedostajati mjesta :icon_biggrin:
 
Moze li se celjadi...
mogu li se ova moja kolica pokrpat za nekih 100-150km, zadnja felga mi fali i ono komplet oko nje zupcanici ono unutra osovina u tocku, sajle, gume, sjedalo...
10411912_670192349734305_4905324781466081827_n.jpg
 
A ne znam, nemam orijentir cijena stavio bi novu zadnju felgu kompletnu cini mi se 26" i dvi sajle na kocnice, ovo ostalo mi je manje bitno... Nece se puno vozat :)
 
Top