BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ova gore je prodata, evo vidi ovu, malo je bolja od te tvoje sto si stavio, a jeftinija.
http://www.pik.ba/artikal/6669164/viljuska-za-bicikl-a-hed-sistem-montiranja/
Mada joj je boja preruzna, al eto... :icon_biggrin:

Ili mozes i ovu uzeti novu, slicna kao ova iznad, samo noviji model.
http://www.pik.ba/artikal/6622689/novo-amortizer-suntour-xcm-lockout/
Za 120 KM je ok cijena, na ovakvoj viljusci kod nas vozi svaki drugi novi bicikl (ne racunam tu kineze, nego ove jace brendove bajkova do 700-800 KM).

Hvala sema911, vidjet cu. Imaju oni u gradu kod Vannia neke dobre felge, rece mi 65 KM da dodje zadnja za moj sistem. Nisam siguran jesu DT Swiss, il je to spominjao za nesto drugo.
To cu provjeriti, mozda je to i najbolja opcija, tim bi rijesio taj problem zastalno :icon_biggrin:

hajd nemoj ti zvat to je moj serviser ako budem mogao ti sta jeftije javim ti ,.,.
 
Član
u nedostatku 4tockasa da i ja prestavim moju ludu pedalajucu masinu
mada nije uslikana u svome prirodnom okruzenju, cekamo kisu da je izvedemo i provozamo

od tih komponenti koje su ostale citave od proslomjesecnog doskoka ima xtr, alivio prenesi, nabe,kaseta,rucke nek jade neki schimano 180diskovi i klijesta, kenda desert za ŠUme i cst Ciudad za cestu, 3x9 prenos omjers stvarno neznam, vodeno formiranje rama, tezak je do zla boga,. nosio sam ga uz trebvic i tih 14kg sam proklinjao,.
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Drugari, koja ej neka normalna cijena nultog servisa i centriranja točka?
centriranje tocka 10km, nulti servis(zavisi koliko si dobar sa serviserom) 10-20km
zavisi ako sta treba mjenjat



Nexus je napisao(la):
Meni trebaju nove gume 2.35 ako neko zna u tz po kojoj cijeni mogu uzeti?

kod mene u radnji su 14,70 cst 2,35x26
 
Član
Nexus je napisao(la):
Znaci mogu ih ovdje uzeti m-bike shopu, jer vidim da oni nabavljaju od unisa?


samo pripazi te su gume samo za sume,. strasno su mekane,. i po asfaltu neces ni par hiljada izgulit tope se ko lude,. al zato u sumi ti i tomo vinkovic,,,, potrebne su ti poprilicno jake noge da ih pokrenes,..,
sutra ti javim imajul na stanju,.,mozee
 
Legend
A mozes li onda provjeriti imaju li cestovne kakve ove dimenzije, jer realno 99% voznje ce biti po asfaltu, po gradu
 
Član
Evo jedna slika mog bajka, bit ce valjda nekad i bolja :icon_biggrin:

atvoud.jpg


Zadnja felga mi je ok od posljednjeg centriranja, danas sam imao finu voznju uzbrdo, makadam i kamenjar i nikakvih problema nije bilo :cool:
 
slabo pisem po forumu a i pratim skoro isto tako, obaveze ne dozvoljavaju vise

evo da i ja podijelim malo svog truda s vama koje sam uradio na biciklu nista pretjerano :icon_smile:

ranije sam vec pisao nesto malo
uradilo se sljedece

2x gume rubena- capriolo
STIT zadnje masine
farbanje guvernala
polirani rubovi felgi, zice u crno ofarbane
zadje svjetlo 3 L.E.D

u planu jos stavit prednje svjetlo i zamijenit zadnju zvjezdu trenutno je sa 6 zupcanika, gledat 6+1 velika ;) tj prva brzina za vecih brda da je laskse

slike ;)







ima vise slika na profilu IS-u

i usput pitanje caprilo bicikla neke informacije zemlja porijekla, i ako neko ima je li zadovoljan, u zepcu sam nasao sa 6 mjeseci garancije nekoliko modela u prodavnici ID pored puta M17 kod energopetrol pumpe, cijene su od 300 do 450 km, mozda zvuci da samo pricam, al kad razmislim ne treba mi toliko profi bicikl jer nemam kad da se tako dugo vozam i svugdje pa sam odlucio za ovu neku varijantu :icon_smile: A ima i priorieta uvijek nesto bude vise pa ovo jos ceka.
 
Član
capriolo ti nisu losi,. kazu prave ih po nekoj talijanskoj licenci, kazu ramoci su iz madjarske, srbije, bosne, kine, zavis koji ces model ja sam preije par god koristio cobra, i nije los,. bajk ne gledaj sta mu pise na naljpenici vec koje su komponente, od cega je napravljen, izgled sare i to je samo da te navuce i zajebe,.
vr6 boki moze mali savjet nemoj puno iso pit od njega se previse pisa, i gubi previse tecnosti,. jedino ako hoces da mrsas pa ga malo,.,.
odg za gume iz tuzle imaju neke kenda i cst sory zaboravio napisat cijene sam zabooravioo,.
neko spomenu continental gume pogledajte kada su proizvedene jer u bih ih uvoze samo 2 firme i slabo ko kupuje te gume,.,. pa znaju da stoje par godinaaa
 
BHT Ovisnik
za nekih 400-500km sto odabrati ako uzimao, kakva su centurion, vidim nisu skupi, komponente li-la, ili pak dati koju marku vise za GT ?
 
Top