BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

Član
Ljudi imajte na umu da vozila sa treptacima imaju kojekakve povlastice za koje ni mi nemamo pojma i koje su dobili raznim dopunama zakona i kojekakve stvari. pustite ove sto pisu smije ne smije ovo ono nemojte nasjedat na to jer npr licno sam citao zakon za zatamljena stakla koji su mi policajci pokazali da ne smije vozilo biti zatamljeno osim sluzbenih vozila policije i kojekakvih raznih. tako i to mozda on sa svojim vozilom ima pravo da ide lijevom stranom i udari te i da budes kriv. to je ipak nadleznost drugih a ne nas obicnih smrtnika. dok god se mjesamo u branse u kojima nismo zato nam i jeste tako. a na kraju ja ne vidim prijetnju u ovoj recenici vec samo upozorenje. jer ajmo preformulisati recenicu ako izvrsis polukruzno gdje ima znak zabrane okretanja polukruznog i policajac kaze ako izvrsis radnju okretanja kaznicu te. da li je to prijetnja ili upozorenje? Ima i ona izreka nadji te mi recenicu najpostenijeg covjeka i dajte mi bilo koji dio te recenice i ja cu u njemu naci razlog da ga objesite. I pitanje prije LOCK-a teme: Kako bi se mi osjecali da dodju kojekakvi Sipovci dbovci itd da se trpaju u nas tuning i to a nemaju pojma o tome?
 
Član
Vecina nesto prica,ali ne moze se tako,na kraju ce uvijek pojedinac nastaradati,to je takva drzava..
Ja im se uvijek kad prolaze sklonim,jer zasto ne ?
Sta bih trebao ne sklanjati im se pa da me prestigne u krivini i da izginem ?
Zbog cega , ne vidim svrhu , niti bilo sta ?

Sto jest,da ih dosta stave blinkere i rade sta hoce jer ih policija , mislim pojedinac ne smije zautsaivit jer sta , da izgubi posao zbog njih ,
zasto da rizikuje col3,ko zna ko je u zatamljenom passatu,zna da volva kad zaustavi nece naletiti na nekog....

Morate malo razmisliti a ne odmah bahato reaogovati kao ovaj u videu :D :D :D
 
Član
Moze klix pisati o tome jer traze publicitet ali svugdje u normalnom svjetu kada vidis rotaciju gledas svoja posla.
U americi bi te nadrkani seljak od pandura i uhapsio!
 
Član
Kakve vi blinkere spominjete i povlastice? kakve pratnje???

"Ukoliko to vozilo nema policijsku pratnju sa upaljenom rotacijom, nezakonito koristi 'treptače'. U ovom slučaju red treba da uvede policija na terenu i da sankcioniše one koji ove odredbe krše", kazali su oni. Prema njihovim riječima, kazne za nepoštovanje ovih odredaba kreću se od 100 do 8.000 KM.
"Vozač tog vozila je, i kad koristi 'treptače', potpuno ravnopravan sa drugim učesnicima u saobraćaju. To znači da, ako se nešto nepredviđeno desi, ne postoji niti jedna olakšica za tu osobu po pitanju odgovornosti u nezgodi zato što je koristio 'blinkere'"

Zakon ljudi moji, samo policija pod pratnjom sa upaljenim rotacijama ili vojna policija pod pratnjom sa upaljenim rotacijama, a ova prdacina sa ovim "napucanim" debeljucama sto nazivaju pratnju, ovo mogu okaciti macku o rep i ovo nije nikakva pratnja nego samo puhanje po cesti nekog politicara koji se prepao za svoju guzicu ili je teski papucar pa mu zena rekla imas 15 minuta da se nacrtas kod kuce...
 
Član
Ljudi imajte na umu da vozila sa treptacima imaju kojekakve povlastice za koje ni mi nemamo pojma i koje su dobili raznim dopunama zakona i kojekakve stvari. pustite ove sto pisu smije ne smije ovo ono nemojte nasjedat na to jer npr licno sam citao zakon za zatamljena stakla koji su mi policajci pokazali da ne smije vozilo biti zatamljeno osim sluzbenih vozila policije i kojekakvih raznih. tako i to mozda on sa svojim vozilom ima pravo da ide lijevom stranom i udari te i da budes kriv. to je ipak nadleznost drugih a ne nas obicnih smrtnika. dok god se mjesamo u branse u kojima nismo zato nam i jeste tako. a na kraju ja ne vidim prijetnju u ovoj recenici vec samo upozorenje. jer ajmo preformulisati recenicu ako izvrsis polukruzno gdje ima znak zabrane okretanja polukruznog i policajac kaze ako izvrsis radnju okretanja kaznicu te. da li je to prijetnja ili upozorenje? Ima i ona izreka nadji te mi recenicu najpostenijeg covjeka i dajte mi bilo koji dio te recenice i ja cu u njemu naci razlog da ga objesite. I pitanje prije LOCK-a teme: Kako bi se mi osjecali da dodju kojekakvi Sipovci dbovci itd da se trpaju u nas tuning i to a nemaju pojma o tome?

Idi ubij se
 
Član
a na kraju ja ne vidim prijetnju u ovoj recenici vec samo upozorenje. jer ajmo preformulisati recenicu ako izvrsis polukruzno gdje ima znak zabrane okretanja polukruznog i policajac kaze ako izvrsis radnju okretanja kaznicu te. da li je to prijetnja ili upozorenje?

hahahahhah pa ti nisi svjestan kakve nebuloze pises, cuj samo ga je upozorio da ce ga prebiti, nije mu prijetio.
pa cak ni ova danasnja policija u 99% slucajeva nema pravo da bije, a kamo li neki vozac guzonje.
 
U pravu si. Kazni ga tako sto neces raditi u zivotu i nece moci da uzme pare od tebe da bi se vozio u takvom autu :) :) :)
Moze klix pisati o tome jer traze publicitet ali svugdje u normalnom svjetu kada vidis rotaciju gledas svoja posla.
U americi bi te nadrkani seljak od pandura i uhapsio!
Americki policajac seljak? Pa sta je onda nas? Tamo bar policajca mozes prijavit,ides na sud,a sta ovdje mozes,kome se obratit????
Da li bi neko smio ovo uraditi u BiH a da ga ne privedu i ne dobije batine???
 
Član
Americki policajac seljak? Pa sta je onda nas? Tamo bar policajca mozes prijavit,ides na sud,a sta ovdje mozes,kome se obratit????
Da li bi neko smio ovo uraditi u BiH a da ga ne privedu i ne dobije batine???
Nemoj vjerovati svemu sto vidiš na internetu, momak je imao gopro na kacigi i uhapse ga jer mu nije vidljiva tablica, advokat uzme snimak da prikaze kao dokaz.
Momak dobije 30godina Bog prisluskivanja sluzbenog lica ;)
Ovdje pogledaš policajca pogrešno i nema te nigdje
Možeš tako snimati po tim malim gradićima i selima svugdje dugo....
 
Evo nesto i o tom snimanju,strucnjaci fino kazu da je dozvoljeno snimanje ukoliko se policija nalazi na javnom mjestu ;)
A kod nas se malo prica po forumima i poslije 5 dana "Hajmo Jovo na novo" :banghead:
 
Član
Evo nesto i o tom snimanju,strucnjaci fino kazu da je dozvoljeno snimanje ukoliko se policija nalazi na javnom mjestu ;)
A kod nas se malo prica po forumima i poslije 5 dana "Hajmo Jovo na novo" :banghead:

Policajac kad je u uniformi tj. dok je u službi, imaš pravo da ga snimaš, slikaš šta ti volja. Ja sam lično imo slučaj kad je moj otac sliko mobitelom policajce i jedan od papaka bajg počne srat uzme mobitel, ličnu, zapiše tamo nešto i vrati mobitel, a šta je ustvari uradio, jeo govna. I ja poslije toga SUDIJU kantonalnog suda Tuzla pitam baš o tome i čovjek mi kaže da smiješ snimat, imaš ga čak pravo legitimisat prije nego mu daš svoje dokumente, ime prezime, broj značke itd.
 
Član
hahahahhah pa ti nisi svjestan kakve nebuloze pises, cuj samo ga je upozorio da ce ga prebiti, nije mu prijetio.
pa cak ni ova danasnja policija u 99% slucajeva nema pravo da bije, a kamo li neki vozac guzonje.
Stvarno si smjesan majke mi jer nemamo pojma ko je taj lik dal je vozac dal je major dal je kapetan to mu ne pise nista a mozda je obicni kotlovnicar pa da otjera auto na pranje. Mislim slobodno se kacite zanimljivo mi je citati kako svi imaju muda ovde kad pisu ovo ono bi uradili a kad treba manji od makova zrna. Nikad ne znas ko je na kakvom zadatku i sta ko obavlja u tom momentu. Da se ogradim odmah ne branim uopste nikog ali kazem spustimo se na zemlju i zabavimo se svojim zanimanjem. Volio bih znati vrijeme ovog snimatelja koje je imao na Ciljugama jer smatram da je na pogresnom mjestu trka. Imao je ciljuge ili sad za vikend Rally Tesanj ili Zaluzane krug pa nek tu dodje do izrazaja :)
 
Član
Ne znam sta bi ti rekao na ovo druze ali na tvoju zalost a moju radost zivjet cu dugo uinat takvima ko tebi. Zbog ovakvih manijaka i imamo reputaciju kad su nabrijana auta da smo divljaci ovo ono. i ja vozim brzo i sve ali znam s kim mogu da se kacim po putu a s kim ne, jer da razgranicis u svojoj glavi neke stvari ne bi pisao gluposti. Drzava je njemu dala znacku i zakon u ruke a svako na svoj nacin zakon moze da tumaci. Nek ga tuzi rejser pa ces vidit ko ce platiti sudu troskove i ostalo dal rejser ili vozac. Volim ja tebe druze nek si ti ziv i zdrav
 
Porediti naše divljake sa uređenim zemljama, u najmanju ruku je smiješno, pa poslije žalosno.

Ovi sa službenim vozilima uvijek divljaju! Kojim zakonom se njima dozvoljava da uvijek voze duplo preko ograničenja, preticanje na punoj, izguravanja drugih učesnika u saobraćaju, ugrožavanje svih po putu!? I to redovno rade. Pa nije niko lud, zna svako živ kako ovi debili divljaju po putu, jer im se može. Smiješni su ovi što ih brane uopšte. Na kakve to oni sastanke žure uvijek, pa ovako voze? Stvaranju pravne države možda? Država nam je i onako u banani, a ovakve seljačine koje su se domogle budžeta preko rodbinske veze treba slati odmah na biro.

Normala da se moraju propustiti, ne smije se ubacivati druga vozila u kolonu pod pratnjom, znamo svi koji smo položili zakon. A, isto tako u zakonu ne piše da oni smiju voziti koliko hoće, preticati gdje hoće, ugrožavati po putu koga oni hoće. Ako to negdje piše u zakonu, a da ja nisam pročitao, molim da me neko prosvijetli.
 
Član
Porediti naše divljake sa uređenim zemljama, u najmanju ruku je smiješno, pa poslije žalosno.

Ovi sa službenim vozilima uvijek divljaju! Kojim zakonom se njima dozvoljava da uvijek voze duplo preko ograničenja, preticanje na punoj, izguravanja drugih učesnika u saobraćaju, ugrožavanje svih po putu!? I to redovno rade. Pa nije niko lud, zna svako živ kako ovi debili divljaju po putu, jer im se može. Smiješni su ovi što ih brane uopšte. Na kakve to oni sastanke žure uvijek, pa ovako voze? Stvaranju pravne države možda? Država nam je i onako u banani, a ovakve seljačine koje su se domogle budžeta preko rodbinske veze treba slati odmah na biro.

Normala da se moraju propustiti, ne smije se ubacivati druga vozila u kolonu pod pratnjom, znamo svi koji smo položili zakon. A, isto tako u zakonu ne piše da oni smiju voziti koliko hoće, preticati gdje hoće, ugrožavati po putu koga oni hoće. Ako to negdje piše u zakonu, a da ja nisam pročitao, molim da me neko prosvijetli.
Drug evo ja cu ti licno navesti svoj primjer vozao sam se motorom i policajac me uhvati u radar i ja stanem prvo se on izgubio jer mu je motorista stao a drugo oprostio mi je bez ikakve naknade (vjerovatno iznenadjen sto sam stao a mislio je da cu da pobjegnem) ili necega i rekao je ajd pravdacu to na nekog dal na hitnu dal na neko vozilo pratnje sto znaci da imaju neke povlastice koje mi licno nemamo.
 
Ne govorim ja o "nepisanom zakonu", znam ja da je zakon u njih, da zakona nema. Ali ako ćemo realno, po putu kada se kreću trebaju da poštuju saobraćajna pravila tj. ograničenje brzine, i preticanje obavljati gdje je dozvoljeno. A, ne ovako, ja sam zakon, ja ću kako ja hoću.

To što je tebe neki obični droz zaustavio, to je druga priča, pričamo o ovim vozačima.

A, i drotovi ne poštuju zakon, kad si koga vidio svezanog u patroli, nikad, koliko puta ih možeš vidit parkirane po putu, skretanje bez žmigavca, crknute pozicije i kratkog svjetla, to gotovo uvijek.
 
Top