BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

Član
ne branim nikog ali mislim da je ovaj sto je snimao pogrijesio zato sto je upao u kolonu kakvu takvu jer je i A6 i touareg pod pratnjom. a vi koji mislite da je Evropa ili SAd raj pa se moze kako hoce de nek neko stisne petlju pa pridje bilo kom sluzbenom vozilu. pozivamo se na ZOBS ovo ono imaju neke stvari koje oni mogu jer imaju ovlastenja kakva god su na njihovoj su strani pa dal bila ispravna ili ne. Vidim neki komentarisu ovo bi mu uradili ili ono, ja kazem svi cesto srecemo pratnje na putu pa sto niko ne stisne petlju da uradi. Imamo mi mnogo bolji sport od ovoga a to su nasi ljubimci a njih pustite nek idu i nek se o sebi zabave :)
 
Član
ne branim ni ja ovog momka sto je snimao, ne znam sta je tu cejf ali eto , ja nebi nikad nije mi zanimljivo a i nebi radi zakona, ali eto s druge strane nije lose i da ima takvih
ocito da je u ovoj drzavi samo sila i bahatost i kriminal, to je jako ruzna slika koju mogu da vide ovce od gradjana koji se trude zivjeti civilizovano i posteno
najbolji primjer tome su februarski protesti, kad je premijer tk jednostavno rekao da ga boli racku za zahtjeve radnika i desilo se sto se desilo
ovdje ljudi koji bi trebali biti uzor i primjer kulture, morala i profesionalizma bar u javnom mjenju, ponasaju se ko kafanske kabadahije kao i ovaj debeloguzija od vozaca
 
ne branim nikog ali mislim da je ovaj sto je snimao pogrijesio zato sto je upao u kolonu kakvu takvu jer je i A6 i touareg pod pratnjom. a vi koji mislite da je Evropa ili SAd raj pa se moze kako hoce de nek neko stisne petlju pa pridje bilo kom sluzbenom vozilu. pozivamo se na ZOBS ovo ono imaju neke stvari koje oni mogu jer imaju ovlastenja kakva god su na njihovoj su strani pa dal bila ispravna ili ne. Vidim neki komentarisu ovo bi mu uradili ili ono, ja kazem svi cesto srecemo pratnje na putu pa sto niko ne stisne petlju da uradi. Imamo mi mnogo bolji sport od ovoga a to su nasi ljubimci a njih pustite nek idu i nek se o sebi zabave :)

Ja sam je situsnuo pa evo me i sad, zadržao brzinu ali njihovo treće vozilo me usporilo, mahnuli prstom i otišli, pa ne mogu bankinom ići,
 
Član
Cinjenica je da isti ovi ugrozavaju sve ucesnike u saobracaju, ne baziram se na video nego govorim uopceno. Mene licno su preticali u pola krivine, zar ja koji vozim zenu i dijete treba da sletim s ceste radi doticnih., dajte molim vas. Kakav zakon, kakva ***** materna, ne zivite u zabludi.
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Iskreno sto se tice te rotacije sklonjam se hitnoj i policiji osim ako me ne zaustavlja pod rotacijom sto je bio slucaj 2 puta, a sad ove "mlakonjE" sto zure na kojekakve "sastanke" nikad necu da pustim na prvu :) Obicno ti sastanci su samo tema kako da sebi namaknu koje "milionce" i jos da im se smaknem. ma daj ...
 
Član
ja se sav naježim kad sretnem il vidim na putu ove političare il ko se već vozi, nikad mi nece bit jasno zasto se to njima toliko žuri. to kad počne svirat iza tebe ko da je smrtni slučaj u pitanju

Previse su posteni pa se boje da nece ko pucati na njih ili napasti ih i slicno... Boje se guzici svojoj...
Sto nijedan od njih kao TITO ne ide kroz grad u kabrioletu 5km/h i mase ljudima.. Eeeee posteni previse pa moraju ovako ici da ih ko ne bi smaknuo...

Sto se tice ovog videa, nigdje se ne vidi da je ovaj lik pretekao njih u upao u kolonu ja mislim da je njega ovaj passatom presao i vidi se da i dalje samo preticu nekontrolirano, i covjek normalno vozio i stiskao za njim, a to sto ovi krmci divljaju pod pratnjom i ne mogu normalno voziti pod pratnjom u koloni nego jedan ostavlja drugog, ko ih hebe nek ginu... Izasao iz auta potrcati ne moze, vise debeo nego napucan hahaha :p
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Ovdje vidim 3 vozila na kraju,ali ne vidim da im radi rotacija, isto tako koliko se sjecam negdje sam citao da i oni imaju određeno vrijeme do koliko sati smiju voziti pod rotacijom, isto tako valjda postoje izvanredne okolnosti pod kojima bi oni smjeli ugrozavati ostale sudionike u prometu (kao sto u ovom slucaju rade), a ne to raditi iz ciste bahatosti. Prije pogodine isto tako nisam namjerno dao nekom A6 da me prođe jer je bilo 19h, nije bio pod rotacijom pa blicnu kad je dosao,i onda mi pali i pokusava proci pa mi se ugurati na semaforu iz sporedne trake,a on sam u autu, e pa neces.
Isto slican slucaj neki dan, na M17 tocno na skretanjuj za aerodrom u Mostaru ovakav zatamnjeni passat,bez ikakvih oznaka prestize 3 auta iza mene, pa mene i jos 2 ispred,sve to na punoj liniji,a 50m nize stoji policija koja na tom mjestu bas zbog pune bude, stoje vani njih 2 i samo ga elegantno ispratise pogledom, toliko sam bio isfrustriran da sam posao stati da se posvađam s policijom jer me taj isti govnar bar 3x kaznio radi 15-25km/h preko ogranicenja, ali ga dobro poznajem, kao i datum kada je to bilo pa cekam sljedecu priliku da me kazni. Pa nisu ni oni uhvatili Boga za muda,postoji i za njih zakon, samo sto se ne provodi
Uz duzno postovanje hitnoj i policiji cu se uvijek sklonit u stranu i sici s ceste sto i radim, ali ovo ovamo je druga priča
 
Član
Malo mi je smjesno ovde kad citam, vjerovatno ce me mnogi "osuditi" na ovaj ili onaj nacin ali nebitno. svi nesto kao klepecu i ne micu se a svi struzu trotoare i ako smo ucili testove pravo prvenstva imaju vozila pod pratnjom ( zna se sta pod tim mislim) pa tek onda hitna vatrogasna i policija. nemojmo dozvoliti sebi da se izjednacavamo sa presjednickim autima ili bilo cime ako nista njihova auta su skuplja mnogo. sad ce neko reci lopovi ovo ono e pa imali smo 12. oktobar nismo promjenili znaci da su nam ovi dobri. po meni licno moze tema u lock jer vidim ima puno busija koji bi kao izasli ali kad bi dozivili stvarno takvu situaciju vjerovatno bi kao i ja zakljucali se. znam mnogo momaka koji su isli za pratnjom da se trkaju pa ih ljudi sacekali i onda su samo molili da ih puste i bice dobri i fini. Cak znam i momke koji su obisli pratnju Mile Djukanovica i jedva zive glave izvukli jer su ishod bili jedan pao a dvojica uhvaceni i odmah vraceni kuci i u tom momentu citiram pokojnog druga: "Tad sam vidio vise heklera na glavi vec i ujednom Rambo filmu sto ima oruzija". Opet kazem da me ko ne shvati pogesno vratimo se nasim autima a njih pustite nek se qrce nece dovjeka :)
 
Član
kakav nastup. kao i nasi policajci, ja mu nebi dao dalje od koride u Čevljanovicima
PAPAN mrtvi
 
Neko radi od jutra do mraka da bi ovaj imao svog vozaca i rotaciju...
giphy.gif
 
Član
Vidim ovdje svi osudjujete kako ovi papni voze , a niko nis da rekne za ovog sto je snimo...znaci momak ide direktno iza njega i prestize kolonu auta , preglednost 0....radi cega..da bi dokazo kako i on ima friziranu pilu i da moze da ih prati....ovim papanima je makar to poso da glume sumahere al sta ovaj poksava postic s ovim ludovanjem za njim...nidje veze
 
Član
Normalno....al prvo ti moras biti ispravan , da bi drugom sudio....ovaj momak je papak isto koliko i oni....opet kazem oni makar dobijaju pare za ovo ludovanje , a on nedo bog da nekog pokupi ...radi cega...ja to ne mogu svatit
 
Član
I ovaj lik ne može ništa reći obzirom da nije ni on bio uzor za volanom, i on je prestizao kolonu auta što nije dozvoljeno, međutim zna se šta su vozila POD PRATNJOM, ne čini ih par blinkera, nego policijsko vozilo. NIKAD se ne sklanjam ovim kabadahijama, doduše nikad ni ne vozim za njima, ali ako možeš prestići prestiži boli me, a ja da se sklanjam, penjem po trotoarima neću vala, osim ako nije policija sa njima. Naravno hitnoj i policiji se uvijek sklanjam.
 
Top