BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

Član
Upravo to...koliko vidim prvo ga je upozorio rotacijom da se odmakne ili vjerovatno da propusti ostalu pratnju, a ovaj se ufatio utrkivat s njim
 
Poslednja izmena:
Legend
Ccccc u kojem vi svjetu zivite, koju bolan kolonu, jedno auto samo, znatel vi ZOBS. Jedno auto sa blinkerima bez policijske pratenj nema nikakvo pravo prednosti na ulici. WTF... smrad zwsci
 
Ja ako dobro vidim i audi i tuareg su pod pratnjom , dzipu se vidi rotacija na krovu sto znaci da je upao u sredinu kolone pod pratnjom sto ne bi smjeo
 
Član
ja se sav naježim kad sretnem il vidim na putu ove političare il ko se već vozi, nikad mi nece bit jasno zasto se to njima toliko žuri. to kad počne svirat iza tebe ko da je smrtni slučaj u pitanju
 
Dječaci vozila pod pratnjom su posebno obilježena, (rotacija - koja konstantno radi) ovo je prije svega primitivno ponašanje, posebno !prvog vozila! kako ga zovu, da sam ovdje bio zaobišao bih ga, a onda ova vozila što pretiču s desne strane, pa meraba! Iako su "država" postoje pravila ponašanja, prije svega što je ovo prekoračenje ovlaštenja, i ovo je prijetnja čista, i da opet kažem da sam ja u pitanju ovo bi direktno na sud, seljo također mora znati kako se ponašati, ni u JEDNOM trenutku nije narušio kolonu u ovom vozilu, a dotični neka se nauče kako se redaju vozila pa dalje, i pizdim kad ovo vidim, jer kad krenem za Sa, zaustavi me sve i jedna patrola jer sam u podu, pa što je tako, pa može li to tako, pa kad me uhvati da idem 10 preko tretira me kao da sam ubio koga, pa ljudi dokle više, a ovo ovako kad prijetimo na sred ulice, to nema veze to je ok, e pa nabijem ja na ***** i onog koga vozi i njega, de ponašaj se kako spada, al' ovdje može svakako jebi ga. Jednom riječju ogorčen sam, kad ovo vidim ovako!!
 
Član
ovdje pisu o normalnim zemljama kao da smo mi takva, pa kod nas svaki guzonja i lezilebovic ima pratnju , zastitare kao da su svi Obama, a zastitili se fino jer znaju da su kriminalci pa tako nas ovaj jedan guzonja sa pratnjom i zastitarima i vozilima kosta ko 50 radnika, , i sto dzeni rece jbte to sve negdje hiti kao da su na autobahnu, covjek bi rekao da rade nesto
prije svega ovo je primitivno i neprofesinalno ponasanje.
zar je moguce da te neko smije namlatiti ako ovo radis ?
ok, ako smatra da predstavljas "opasnost" za guzonju, onda moze da te uhapsi ali cuj da batine dobijes za to ?
dzaba sve, bosna brdovita zemlja, brdjani nikad iz nje nece izaci, seljaci smo generalno neopjevani , svaka cast izuzetcima
 
Poslednja izmena:
Član
Lično iskustvo, sa terencem sam skoro čitavu kolonu pod blinkerima otjerao u kanal, govnari samo silu poznaju. Preticali na punoj i iza okuke naletjeli pravo pred mene. Terenac od 4,5+m sa masivnim roo barovima. jedva su uspjeli da se vrate u svoju traku a 2 su sišli s ceste izgubili kontrolu. Imali samo blinkere u masci hladnjaka, dakle NEOBILJEŽENO vozilo.
Pravac iza Konjica prema mostaru audi pod blinkerima me pretiće i umalo ubi neke momke u 106ci. Skrećem u Čelebićima u pekaru Žiga(iza tunela) isti audi parkiran izvjesni Šahbaz(političar) neki profa(tako ga zovu i grmalj sa 2 zuba u glavi mezete kifle s kajmakom.
 
Top