BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

Član
hahah pa staje DKPT već policija i to policija na državnom nivo i sta je tebi policija ako dkpt nije . I ovaj neodgojeni policajac je vozač on može u civilu bit ne izlazi iz auta, ako hoćeš jedan dan na kavu i sve ću ti objasnit i bit će ti puno jasnije. I ja naravno ne opravdavam ovakvo ponašanje policajca to je za svaku osudu..
 
BHT Ovisnik
Studiram diplomaciju,upoznat sam,imao sam delegata profesora,pa uvijek ih gluposti ispitujem. U nas se vodi da njih i vozila sa CD oznakama ne smije zaustavljati,sto takodjer nije tocno. Oni u svojoj sluzbi takodjer imaju odore i oznake,a dok su gonili kao bidale ovdje ni rotacije nisu upaljene,nego tek kasnije kao upozorenje
 
Član
Ova tema se vrti u dva pravca jedni ovo drugi ono. Svi znaju zakone a plate kazne za pojase i ostalo. Ko kaze da mora vozilo biti obiljezeno nek dodje u Brcko distrikt pa nek ga ufati policija i nek obori na sudu :) koliko god smatrali ih glupim napisali su zakon prema sebi a ne prema nama tako da ako ne moramo da se kacimo ns bilo koji nacin s njima bolje nam je. A ja pitam sve ovde hocel ko kakvu dobru garazu pokrenut da vidimo projekat i radove a ne raspravu sta je starije koka il jaje :)
 
Član
Nisi baš upoznat Col ako si reko kakve veze DKPT ima veze sa policijom. A za ovo drugo ti svaka čast što si primjetio čudio sam se kako nitko do sad nije pito zašto nisu upaljeni blinkeri, e sad može bit da je samo prednji bio upalje, može bit da je isključio misleć da će se ovaj odmaknuti, znači ključno je što neznamo kako je ovo sve počelo i šta je još čudno što nema nikakva zvuka dok ovaj policajac ne počne pametan se pravit. Ovje se može raspravljat sta god hoćeš i kako hoćeš. Al to mene nije briga ja sam evo dns citav dan samo piso da je ovo policijska pratnja trebala biti i posle snimke je bila i ovaj čovjek poslovno ne može nigdje ići bez policijske pratnje, al pojedini likovi gone svoje i svoje, da ovo netko tko se razumi čita ovo što je se danas pisalo taj bi umiro od smijeha ja mislim..
 
Član
Vidi se na snimku da pali blinkere nazad da se ovaj udalji. Ljudi koji rade na obezbjedjenju vip licnosti ne nose uniforme. Sipa je policijska agencija koristi se neobiljezenim vozilima sa bliknerima (osim u posebnim prilikama kad stavljaju na njih magnetni natpis sipa). Ovaj lik radi gluposti i bahat je maksimalno treba ga kazniti,ali isto tako i ovog drugog sto ga prati i pretice isto kao i on. Mozda su neki malo vise upuceni rade ili imaju veze sa nekom od ovih agencija,oni koji nisu nije lose nekad nesto i procitati. Zakon ima izmjene i dopune,pa i to nije lose pogledati procitati itd. Prepametan narod,a i bahat.
Jurke ne vrijedi druze dzabe se trudis.
 
Član
Evo sad na FTVu prikazana neka akcija SIPE gdje su dzipovi obiljezeni samo blinkerima bez rotacije. Znaci ipak nesto znace?
 
Član
Ma jok oni to tako jer su bahati. Stavili da se mogu mangupisat. Nzm kako ih i smiju palit kad nemaju pratnju policije ili vojne policije kako slovo zakona kaze po nekim ovde.
 
Član
Nezz zašto raspravljate, nije se s rogatim bosti, nikada nije moglo, nit ce ikada moci. Ako možeš skloni se, ako ne nemoj ni bježati i gotovo ;)
 
Top