Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
termostat nema nikakve instalacije,metalno cudo kao leteci tanjir :lol: nadji sliku na netu kako izgleda svi imaju slican oblik nemozes masit :cool: skini crijevo pa ces vidjet
 
Član
uzmes mamin ibricic za kafu naspes pola vode stavis u njeg termostat i kad dostigne 100stepeni otvorice se :icon_biggrin:
 
Član
ev kako izgleda i gdije se nalazi
images

;)
termostat6ow.jpg

:cool:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=drYJ25oJB0c[/video]
 
Član
E hvala puno nasao sam sada gdje se nalazi malo je nepristupacno sarafati pa cu morati na dizalicu ;);)
 
Član
Problem rijesen nije bilo nikako termostata, kupio sam nov i postavio sada postigne radnu temperaturu bez problema. Hvala na pomoci :cool::cool:
 
Član
e da neotvaram novu temu
sta mislite o vw bora 2.0 85kW
znaci pisite sve sto znate perfomanse,potrosnja,odobnost,cijena servisa itd znaci sve sto znate piste
i sta mislite dal je puno za tog boru dat golf 2 dizel 1991god u extra stanju i jos 5000km a bora je 1999god
hvala
 
Član
Ajd da se nadovezem pa cu onda ja svoje pitanje...

@boleM

Ja imam Boru ali 1.9 tdi 81KW 2001.. ja ti mogu reci znaci sto se tice udobnosti da je na nivou, malo su potvde za nase puteve rupe i tak to ali je idealna stvarno! Ali eto meni bora dojadila nakon godinu i po! I po meni nije to upste skupo neg si cak i dobro prosao! Veliki pozdrav!!



Moje pitanje... sad sam nasao audia a6 2.4 benzin/plin da mijenjam za svoju boru jos cu i doplate neke dobiti super audi ali
audi je bio automatik pa je ubacen manuelni mijenjac sad je li to pametno sta ima li ko kakvog iskustva s tim da li ima problema daljnih itd?!
 

MTR

Član
primus je napisao(la):
Ajd da se nadovezem pa cu onda ja svoje pitanje...

@boleM

Ja imam Boru ali 1.9 tdi 81KW 2001.. ja ti mogu reci znaci sto se tice udobnosti da je na nivou, malo su potvde za nase puteve rupe i tak to ali je idealna stvarno! Ali eto meni bora dojadila nakon godinu i po! I po meni nije to upste skupo neg si cak i dobro prosao! Veliki pozdrav!!



Moje pitanje... sad sam nasao audia a6 2.4 benzin/plin da mijenjam za svoju boru jos cu i doplate neke dobiti super audi ali
audi je bio automatik pa je ubacen manuelni mijenjac sad je li to pametno sta ima li ko kakvog iskustva s tim da li ima problema daljnih itd?!

tih motora se ASA namijenjala u garantnom roku na tone , crkavale glave itd , ja licno znam 3 vlasnika kojima je to napravljeno a kilometraza je bila od 22-40 hiljada , e sad je do tebe , mislim moze se desit greska i ne mora znacit da je upravo taj bio rikavela , jos mjenjan mjenjac ...:icon_rolleyes:
 
Član
Ja sam cuo takve price o 2.5 tdi motorima da svijet bjezi i da se kvare, a za 2.4 benzinke ne znam..
Taj motor je 2.4 benzin bio je auto automatik ubacen plin i mijenjac manuleni sad me samo to interesuje ima li tu kakvih problema...
 
Član
Drug kontao uzimati bmw 3 e36.Motor je 1.6 sa plinom.Eh sad problem je sto je plin uzet polovan i stavljen na auto tako da nema atest ni papire. Moze li policija oko toga zajebavat i kako registrovati posto istice registracija uskoro?
 

MTR

Član
ado_d je napisao(la):
Drug kontao uzimati bmw 3 e36.Motor je 1.6 sa plinom.Eh sad problem je sto je plin uzet polovan i stavljen na auto tako da nema atest ni papire. Moze li policija oko toga zajebavat i kako registrovati posto istice registracija uskoro?

jebavat ce ga plin , policija nece :D
 
Član
MTR je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Drug kontao uzimati bmw 3 e36.Motor je 1.6 sa plinom.Eh sad problem je sto je plin uzet polovan i stavljen na auto tako da nema atest ni papire. Moze li policija oko toga zajebavat i kako registrovati posto istice registracija uskoro?

jebavat ce ga plin , policija nece :D

A sta je sa registracijom?
 
Top