AUTO KUĆE - iskustva

AUTO KUĆE - iskustva

Član
Ili ovako čuješ gdje varaju i izbjegnes prevarante tipa Ac Stanic . Treba da se zna za njih i da ih s3 izbjegava u sirokom luku..

Sve to stoji, al' znas nas narod... Rijetko ko ce ti iskreno reci.. "Pricaj sve najbolje, pa nek se jos neko zajebe"
Ima li ko iskustva sa Eurocentrom? Otisao, pogledao nekoliko auta i suhveli su mi pravo :rolleyes:
 
Super Moderator
Jel to ono dole nedje ilidza ili sta vec, slikaju auta unutar salona nesto odozgo lafo sa galerije?
 
Član
Ako hoces dobro uredno vozilo, sjednes na avion i gas europa..
Ili Odvojis malo vise novca od prosjecnih vozila na OLX i pravac Kramar ili As Dalmi..
Ja s ove 2 firme imam odlicna iskustva..
CC-a sam uzeo kod njih.. mjesecima sam trazio na OLX i znam svakog koji je postavljen i vecina ih se vrti na 220.000 ma satu..
I nasao sam u Kramaru sta mi odgovara, sa istorijom vozila od kupovine u salonu, sa provjerom vozila takodje u Nipexu i sve moguce se podudera ...malo vise platio u odnosu na OLX i to je to..

AS DALMI Passat B8 sa 66.000 na satu kupljen kod njih. Sa svom servianom istorijom..

Vozilo skinuto sa lizinga u Njemackoj i odma dovuceno ..
Za ove 2 kompanije imam samo rijeci hvale..
 
Super Moderator
To su ti, odgovaraju opisu :D

Mozda je do mene, al' 90% auta mi je bas suhveli.. Haj' na slikama koliko toliko i pristojno izgledaju, al' uzivo... :oops:

Ma nista to, auta su im prelosa al fakat

sto se tice kramara to je toliko precjenjeno nidje veze. Nista im bolja auta nisu nego kod nekog covjeka koji je takav auto sebi kupio i sad ga prodaje, mozda su cak i losija a cijene dizu bezobrazno.. al dzaba kad imaju ime i tamo milion ljudi kupi auto bez i da ga pogleda, a na svakom autu je nesto lakirano
As dalmi ista prica, dobra auta samo precjenjena i 90% sa celavim gumama. I ja sam jedno uzeo kod njih ne bas direktno sa celavim gumama, a znam jos poznanika dole sto su uzeli, sve celave gume hahah
 
Član
Ma nista to, auta su im prelosa al fakat

sto se tice kramara to je toliko precjenjeno nidje veze. Nista im bolja auta nisu nego kod nekog covjeka koji je takav auto sebi kupio i sad ga prodaje, mozda su cak i losija a cijene dizu bezobrazno.. al dzaba kad imaju ime i tamo milion ljudi kupi auto bez i da ga pogleda, a na svakom autu je nesto lakirano
As dalmi ista prica, dobra auta samo precjenjena i 90% sa celavim gumama. I ja sam jedno uzeo kod njih ne bas direktno sa celavim gumama, a znam jos poznanika dole sto su uzeli, sve celave gume hahah

Eh to je ziva istina.. I ja sam svoje auto dobio na EcoContact gumama na kojima je vjerovatno izasao iz fabrike.. Al' hajd' nije me previse doticalo, sve ostalo je bilo uredno, stavio nove gume i to je to...

I odmah sam poskidao sve naljepnice koje su stavili na auto... Da su dali kakvog popusta, pa onda da ih reklamiram, haj' ok :p
Al' evo gledam ljudi se dice tim naljepnicama, ostave cak i onaj nosac tablice sa logom autokuce, na pik oglasima pisu da je auto uzeto u Kramaru/Dalmiju... To stvarno ne razumijem :rolleyes:
 
To su ti, odgovaraju opisu :D

Mozda je do mene, al' 90% auta mi je bas suhveli.. Haj' na slikama koliko toliko i pristojno izgledaju, al' uzivo... :oops:
Nedavno sam na olx-u ili ti ga piku našao tiguana u eurocentru, djeluje tip top. Provjerim na carvertical nije udaran, nije vraćena kilometraža i super. Odem da pogledam tog istog tiguana u eurocentru, prvo čovjek koji radi ima u jednu ruku čudan pristup prema tebi, ponaša se kao da si došao da mu otmeš šta, al hajd to manje više. Priđem autu, auto djeluje kao na slikama, par ogrebotina ima al oke, kontam nije novo auto da nema parnice makar jedne. Upalim auto, provozam zamajac lupa ko crkva u Ferhadiji (pritom su mi preko pika rekli da je rađen na 200 000, a sad ima cca 220). Pitam čovjeka koji tu radi odakle je uvezen, kaže mislim da je Njemačka nisam siguran (CV pokazuje Švicarsku), i govori set kvačila mu još nije mijenjan. Pitam danas prijatelja koji je po struci mehaničar o njima, kaže uvoze udarena auta, nisu baš uredu što se tiče ispravnosti i tako to. Sad za to ne garantujem da je istina, ali čovjeka znam 10 godina i nema potrebe da mi laže ili šta tako
 
Član
Nedavno sam na olx-u ili ti ga piku našao tiguana u eurocentru, djeluje tip top. Provjerim na carvertical nije udaran, nije vraćena kilometraža i super. Odem da pogledam tog istog tiguana u eurocentru, prvo čovjek koji radi ima u jednu ruku čudan pristup prema tebi, ponaša se kao da si došao da mu otmeš šta, al hajd to manje više. Priđem autu, auto djeluje kao na slikama, par ogrebotina ima al oke, kontam nije novo auto da nema parnice makar jedne. Upalim auto, provozam zamajac lupa ko crkva u Ferhadiji (pritom su mi preko pika rekli da je rađen na 200 000, a sad ima cca 220). Pitam čovjeka koji tu radi odakle je uvezen, kaže mislim da je Njemačka nisam siguran (CV pokazuje Švicarsku), i govori set kvačila mu još nije mijenjan. Pitam danas prijatelja koji je po struci mehaničar o njima, kaže uvoze udarena auta, nisu baš uredu što se tiče ispravnosti i tako to. Sad za to ne garantujem da je istina, ali čovjeka znam 10 godina i nema potrebe da mi laže ili šta tako

Isti dojam sam dobio..
Btw koristi AutoDNA, Carvertical je smece tesko.. Youtuberi uzeli pare od sponzorstva da prodaju muda pod bubrege.
 
Volio bih da me neko prije moje kupovine kod BOSNA ŠPED d.o.o. Zenica upozorio na Enesa Alića i njegovu firmu. Vidio sam auto na olx i dogovorio se s njim. Vjerovao mu svaku riječ o ispravnosti. Već nakon par dana se klupko počelo raspetljavati. Sa dokazima sam ga konfrontirao i htio da se dogovorim s njim. Ponudio mi je uzeti auto nazad, ali mi neće vratiti 10% od cijene na računu. Koja uopšte nije ni bila stvarna, a ja glupan još potpisao. Tako da bih ja izgubio i auto i vise od 2000KM, ako pristanem na to. Drugi prijedlog mu je bio da ga tužim i da mu se vise ne javljam. Pokrenuću tužbu, jer imam dosta dokaza protiv njega da je ON falificirao dokumente, a ne oni u Holandiji. Eto, to su moja iskustva sa Bosnašped i nadam se da će nekome pomoći i poštediti negativnog iskustva.
 
Pozdrav raja.

Moze li par savjeta, planiram kupiti auto, odabrao sam Peugeot 308 od 2019-2021 godine.

Imate li neku AUTO KUCU za preporucit.

Da li neko ima iskustva sa auto kucom Media market na Stupu, vidim da imaju dosta modela koji mi se svidjaju, svaki savjet je dobrodosao.

LP
 
Top