Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

AUTO KUĆE - iskustva

Zuro

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
522
Reaction score
292
Poena
63
Auto
Passat B8
Ili ovako čuješ gdje varaju i izbjegnes prevarante tipa Ac Stanic . Treba da se zna za njih i da ih s3 izbjegava u sirokom luku..

Sve to stoji, al' znas nas narod... Rijetko ko ce ti iskreno reci.. "Pricaj sve najbolje, pa nek se jos neko zajebe"
Ima li ko iskustva sa Eurocentrom? Otisao, pogledao nekoliko auta i suhveli su mi pravo :rolleyes:

allroad

Super Moderator
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruka
8.257
Reaction score
1.118
Poena
113
Auto
Alfa 147 1.9 16V
Jel to ono dole nedje ilidza ili sta vec, slikaju auta unutar salona nesto odozgo lafo sa galerije?

Got2b

Član
Učlanjen(a)
02.11.2008
Poruka
2.041
Reaction score
8
Poena
38
Auto
VW CC
Ako hoces dobro uredno vozilo, sjednes na avion i gas europa..
Ili Odvojis malo vise novca od prosjecnih vozila na OLX i pravac Kramar ili As Dalmi..
Ja s ove 2 firme imam odlicna iskustva..
CC-a sam uzeo kod njih.. mjesecima sam trazio na OLX i znam svakog koji je postavljen i vecina ih se vrti na 220.000 ma satu..
I nasao sam u Kramaru sta mi odgovara, sa istorijom vozila od kupovine u salonu, sa provjerom vozila takodje u Nipexu i sve moguce se podudera ...malo vise platio u odnosu na OLX i to je to..

AS DALMI Passat B8 sa 66.000 na satu kupljen kod njih. Sa svom servianom istorijom..

Vozilo skinuto sa lizinga u Njemackoj i odma dovuceno ..
Za ove 2 kompanije imam samo rijeci hvale..

allroad

Super Moderator
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruka
8.257
Reaction score
1.118
Poena
113
Auto
Alfa 147 1.9 16V
To su ti, odgovaraju opisu :D

Mozda je do mene, al' 90% auta mi je bas suhveli.. Haj' na slikama koliko toliko i pristojno izgledaju, al' uzivo... :oops:

Ma nista to, auta su im prelosa al fakat

sto se tice kramara to je toliko precjenjeno nidje veze. Nista im bolja auta nisu nego kod nekog covjeka koji je takav auto sebi kupio i sad ga prodaje, mozda su cak i losija a cijene dizu bezobrazno.. al dzaba kad imaju ime i tamo milion ljudi kupi auto bez i da ga pogleda, a na svakom autu je nesto lakirano
As dalmi ista prica, dobra auta samo precjenjena i 90% sa celavim gumama. I ja sam jedno uzeo kod njih ne bas direktno sa celavim gumama, a znam jos poznanika dole sto su uzeli, sve celave gume hahah

Zuro

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
522
Reaction score
292
Poena
63
Auto
Passat B8
Ma nista to, auta su im prelosa al fakat

sto se tice kramara to je toliko precjenjeno nidje veze. Nista im bolja auta nisu nego kod nekog covjeka koji je takav auto sebi kupio i sad ga prodaje, mozda su cak i losija a cijene dizu bezobrazno.. al dzaba kad imaju ime i tamo milion ljudi kupi auto bez i da ga pogleda, a na svakom autu je nesto lakirano
As dalmi ista prica, dobra auta samo precjenjena i 90% sa celavim gumama. I ja sam jedno uzeo kod njih ne bas direktno sa celavim gumama, a znam jos poznanika dole sto su uzeli, sve celave gume hahah

Eh to je ziva istina.. I ja sam svoje auto dobio na EcoContact gumama na kojima je vjerovatno izasao iz fabrike.. Al' hajd' nije me previse doticalo, sve ostalo je bilo uredno, stavio nove gume i to je to...

I odmah sam poskidao sve naljepnice koje su stavili na auto... Da su dali kakvog popusta, pa onda da ih reklamiram, haj' ok :p
Al' evo gledam ljudi se dice tim naljepnicama, ostave cak i onaj nosac tablice sa logom autokuce, na pik oglasima pisu da je auto uzeto u Kramaru/Dalmiju... To stvarno ne razumijem :rolleyes:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8