AUTO KUĆE - iskustva

AUTO KUĆE - iskustva

Nikad nisam krenuo put Bosne da nisam sreo par kamiona sa nasim tablama i na njima natovarena udarena auta.
Trebate shvatiti da jedino na takvim autima mogu zaraditi,inace bi propali.
 
Član
Nikad nisam krenuo put Bosne da nisam sreo par kamiona sa nasim tablama i na njima natovarena udarena auta.
Trebate shvatiti da jedino na takvim autima mogu zaraditi,inace bi propali.

Ljudi kod nas hoce da se preko noci obogate i to je taj razlog, ima posteni ljudi vikendom odu po auto i budu dobri za taj vikend 500-1000KM
 
Član
JA bih ti licno kobica preporucio, nisam bio nikad u njihovom salonu, niti bilo s kim razgovarao, ali kad sam kupovao auto cesto sam gledao njihova vozila ( nisu imali auto koje sam trazio ), oni su jedini koji imaju auta pa cak i preko 300.000-400.000 km na satu.
To sloobodno mogu da kazem da sam jedino kod njih vidio, i po tome su se meni cinili pošteni.
Kramar iskreno gledao - vozio se u par njihovih vozila, zaobiso bi ih u sirokom luku.
Ja sam u Kobica uzeo Mondea, posten auto, trebalo se zamjenit kvacilo, ali je bio jako povoljan i eto vec 140000km presao od kupivine 2012
 
Član
Polirali smo a4 b8 iz Kramara, auto je sav radjen, ali dobro uradjen.... da li je reko da auto nije udaran ne znam. Ali jeste radjen
 
Član
Meni je iskreno cudno odakle toliko dobrih auta s malo km na jednom mjestu, i uvijek preko 500 vozila
 
Pogledaj ima stranica na netu s kramarovim autima,tocnije s I iskustvima vlasnika koji su jadni u njih kupili auta,jbg nisu bas zadovoljni...
 
Član
To su nasa posla
Ogroman je broj svercera koji zaradjuju 500-1500KM na nekom skromnijem autu cjene do 10k maraka.
Oni vracaju kilometre i sva auta od 2000 godista naovamo imaju oko 200-250 hiljada na satu.
Vjerovati tome moze samo budala ali mi smo takvi hocemo dobro a jeftino.
Tako "dobijemo" i jedno i drugo.
Te svercere ne smatram prevarantima jer samo budala njima moze vjerovati a i njihova zarada je dosta manja i moraju je imati da bi opstali.

Ovo sa Kramarom me bas iznenadilo. Takav marketing i sva auta koja su na oko nova. Ovo sto oni rade gdje po autu uzmaju zaradu od par destina hiljada maraka je kriminal i ozbiljne prevare .

Mislio sam da su ozbiljni i najbolji kod nas al eto kako izgled i marketing prevari mase.

Vani su kilometri presudni i zato je taj a7 17k eura , da mu je kilometraza kao sto su vratili kod Kramara i tamo bi isti taj auto bio 30ak hiljada eura
 
Član
Ma jaro stoje oni iza kilometraže koja piše. Normalno da stoje kad su je oni i upisali.
Pa što Kramar nijednu Škodu ne uveze ?
Zato što Škoda ima samo online servisne knjižice od 2010 godine, i ako lažiraju, provjeri se na 2 klika.
 
Član
Neznam sta se desava, pri kupovini...oko mogucnosti pregleda vozila itd., tj. da li dozvoljavaju ga i na koji nacin. Uglavnom, prvi kolega je kod njih prije 2 godine kupio auto, a ja vidim da je on prilicno farban-i bilo ko ko se malo vise razumije u to, skoro cijeli, a platio ga je kao novog (nisam ga pitao, dal mu je prodan pod "kao nov i nije farban")... Drugi kolega je prosle godine kupio kod njih Merivu, danima se patio sa majstorima zbog nestajanja rashladne tecnosti, i kad je konacno sredio, nisu mu priznali garanciju a mislim da je bruku para potrosio i otvarao motor. Generalno, znam dosta ljudi koji su kod njih kupili auto, i hvale ih uglavnom, ali ja opet vrlo cesto mijenjam auta, i nikad nisam svratio na njihov plac, bas zbog tih visokih cijena i "kobajagi" garancija, koje ne sluze na kraju nicemu.
 
Top