auto kozmetika (sta koristite)

auto kozmetika (sta koristite)

Član
ja dns uzeo u sarajevu na hifi, na stupu, 3KM! stavio, sjaji se fino ali je pod rukom ljepljiv, da li ce se prasina lijepiti na gume?
 
Član
Imal gdje da se kupi šampon što koriste na praonama za bezkontaktno pranje i vosak onaj tečni?
 
Član
nema mirisa koji cu ja osjetit da BAS mirise kad udjem u auto, a onako u "naletima" da osjetim miris to mi i ne treba :icon_biggrin: vidio sam npr, kapnu ljudi par kapi onog etericnog ulja, (npr izmedju rucne i sjedista na tapacir.), il ugl. te guste, masnije mirise koji se zadrzavaju. i mirisalo je bgm :icon_biggrin:
 
Član
samky je napisao(la):
ja dns uzeo u sarajevu na hifi, na stupu, 3KM! stavio, sjaji se fino ali je pod rukom ljepljiv, da li ce se prasina lijepiti na gume?

razrijedi s vodom, ja tako radim. Posto je boca od litar ja dodam u jos litar vode, i nema onda problema. Najbolje je nasuti u onu spricu u kojoj dolazi recimo tekucina za pranje stakla. Naspes u to i nakon pranja samo naspricas, nema veze sto je mokra guma. Samo naspricas bez brisanja i to je to
 

OmO

Član
pioneer_09 je napisao(la):
Samo da pohvalim Belifton :) Za sada se odlično pokazao :):cool:

Takodje da pohvalim, ja sam ga pomijesao s vodom da mi moze duze biti i eno sjaji se guma vec treci dan :D
 
Član
Ima li ista isprobano za sjedista, a da je se dobro pokazalo? Mislim na odrzavanje i osvjezavanje samo. (Obican materijal sjedala)
 
slova koja se koriste za stampanje novina su od olova,pa vi sad vidite hocete li prati stakla novinom :icon_rolleyes: ja sam se uvjerio kakve parnice ostavlja novina...

ja koristim arf za staklo i toalet papir,naspricam i samo utrljam,ne moze biti bolje ;)

Arf%20za%20staklo.jpg
 
Član
Meni ove tekucine u zadnje vrijeme samo razmazu sve :icon_rolleyes:
Ja razmutim malo tecnosti za sudje, i sa sundjerom istrljam staklo, zatim mikrofiberom posusim.
To mi je se pokazalo za sada najbolje.
 
Član
Evo ekstra sampon, isprobano, nije skup a koristi se i za rucno i masinsko pranje. Super sjaj daje...
2vsm9sy.jpg
 
Top