auto kozmetika (sta koristite)

auto kozmetika (sta koristite)

Član
pioneer_09 je napisao(la):
Kupio danas belifton, pa ćemo da probamo kad kiša stane :) Uglavnom 4 KM litar :)

gdje si kupio,nije skupo 4km ako icemu valja,ovo kod nas po radnjama skupo a ja to potrosim za dvije sedmice
 
Administrator
Tačno imaš Riko na južnoj magistrali kod BKC-a, tačnije kad ideš od BKC-a prema Mejdanu poslije semafora 50-ak metara na desnu stranu, zatim imaš na putu Gradina kad ideš prema Gradini od Panonskog jezera preko puta džamije radnja ne možeš nikako profulat, jer je na cesti i imaš u Slavinovićima zgrada preko puta Dramar-a :)
 
Ja nikada ne vozim auto na praonu sam sebi ga perem i koristim sampon sa voskom VOULIS i extra je za plastike koristim samo vodu i jelensku krpu jer sprejevi mi kupe prasinu a sto se tice beliftona dodjete malo u tesanj i ja Vas odvedem direktno u tvornicu da uzmete sebi BELIFTON.nije skup jeftin je a dobar!
 
Član
ja i taj belifont razredjujem s vodom, previse mi je slipav onako cist. U spricu ga, pola voda pola on i rokaj. Moze mjesec bit boca od litre

u toj tvornici u tesnju bi se trebao proizvoditi i onaj famol za pranje motora, mislim da je ista firma u pitanju, bio sam jedne prilike u blizini
 
Član
Franki je napisao(la):
Hoce li itko uskoro mazati tim belifonom da uslika, bas me zanima to cudo kako radi :D

evo ti na ovoj slici, prije nego sam ispolirao auto oprano je i gume namazane tom tekucinom, tacnije samo naspricane. Ovo je slikano nekoliko sati nakon sto sam naspricao gume



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ovi su se mirisi meni dobro pokazali. Ne boli glava od njih, a mogu biti mjesec dana. 4 Km Petrol

http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=areon222.jpg&res=landing
 
Top