auto kozmetika (sta koristite)

auto kozmetika (sta koristite)

Legend
u ovoj temi mozete pisati sta koristite od auto kozmetike za svog ljubimca,
npr. koja sredstva koristiti za pranje motora, felgi, sjedista, tapacirunga,
koje sampone koristite za pranje auta, tecnosti za pranje stakala, krpe
koje koristite, sredstva za osvjezenje unutrasnjih plastika, mirisi za auta, itd. znaci mozete
pisati bukvalno sve sto koristite da bi odrzali svog ljubimca urednog i cistog ;)
 
Član
RE: auto kozmetika

Miris:


Sredstvo za ciscenje unutrasnjosti:



Sjaj za gume:



jos koristim mljeko za kozu (za tablu i tapacirunge) al ne znam koja je marka

Odlicna tema samo naslov treba promjenit npr. Sta koristite od auto koumetike???
 
Legend
ja cu veceras kad dodjem sa posla postaviti neka sredstva sto koristim i pravo sam zadovoljan;)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
mozete uspust staviti i gdje se moze sta nabaviti ?

Upravo to ;) e ovo htjedoh pitati, u pitanju je sredstvo za branike plasticne pa da se izvuce malo sjaj i vrati crna boja, gdje ima to da se nabavi,neko je nekad spominjao da ima na OMV-u ??
 

MTR

Član
kod mene ( preko mene ) mozete nabaviti sve ovo :

DSCN0184.jpg
 
Član
vladica85 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
mozete uspust staviti i gdje se moze sta nabaviti ?

Upravo to ;) e ovo htjedoh pitati, u pitanju je sredstvo za branike plasticne pa da se izvuce malo sjaj i vrati crna boja, gdje ima to da se nabavi,neko je nekad spominjao da ima na OMV-u ??

sredstvo za onavljanje plastike mozes kupit u boje i lakovi (za auta boje i lakovi ) sredstvo se zove FINIŠER , kupiš toga za 3-4 marke, spužvica obična i lagano maži,ponovi postpak 2-3 puta i bude extra ;)
 
Član
Eh ovako :D
Imam sampon za auto skoda oslikana fabia na njemu :cool:
Dvije jelenske koze jedna za pragove i felge druga za haubu,krov stakla.
kokpit sprej veliki od vanilije,naravno BELIFTON ZA GUME :cool:.Kreme za kozu,dodje u kutiji bez boje sa crvenim cepom i to je to..
Onda kada ide poliranje Sonaxova nano pasta i udri :icon_smile:
 
Legend
za sjaj table i ostalih plastika unutar auto koristim ovaj sprej
99D1351-3.jpg

miris koji najvise koristim je picolino jelkica od vanile ili visnje samo sto kratko traje
za stakla koristim magicnu krpu i muskolo za prozore
a za pranje neki obicni sampon u tempu ga uzimam 1l oko 4km
nekad davno sam uzimao neku tecnost za sjedista naspe se jedan cep u vodu
napravi se pjena i pjenom se cisti predobro je mirisalo i taj miris mi je trajao
po pola godine s obzirom da se ne pusi u autu ali ne mogu vise da ga nadjem :icon_sad:
a ne znam ni kako se zove, sto se paste za poliranje tice pretezno koristim snoax
 
Član
i mene zanima taj sjaj za gume gdje ima uzeti u sarajevu i sta preporucujete? i cijene..
 
Član
Ja koliko sam probao ove stvarčice za gume najbolje mi je se pokazao glicerin, a i najjeftinije.
 
Legend
za miris ...

produkte.jpg



za kožu u autu... naj bolje ciscenje je vruca voda , i malo deterdzenta da se otapaju sve necistoce i masnoce , prebrisavanje mokrom krpom i susenje zakon!!
probao ....da ne nabrajam koje proizvodjace , sve malo zamaže oci ali nema nekog efekta , eto jedino kao zastitni faktor DA ........ 3M , sonax


za lak 3M ...... zastitni vosak za lak 3M i quikwax
skoro sam na benzinskoj INA kupio odlican proizvod , takodjer vosak u šprici ne sjecam se tacno naziv , uglavnom talijanski neki sa karnaubom i silikon uljima

images



za odrzavanje felgi i auspuha Meguiars (alu - inox)

G13005_NXTMetalPolish.jpg


mag.gif


za gume jedan jedini Belifton

8b83af696eeebfef268009c8175be9f2.jpg




za ciscenje podnih prostiraca ..... Vanish odlicna stvar i miris je super danima poslije

vanish_pink_oxy_action_tepih_500_n.jpg
 
Top