Australia -Albert Park 27, 28, 29 Mart 2009 (Round 1)

Australia -Albert Park 27, 28, 29 Mart 2009 (Round 1)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Djulba No 2 je napisao(la):
Bravo f,stvarno si ko djete,de malo realnosti!!!;)

sta zelis da cujes da bi po tebi bio realan....

da ti kazem pa da budes sretan...;)

VETTELU KAZNA ZA IDUĆU UTRKU

Sebastian Vettel zaradio je kaznu od 10 mjesta niže startne pozicije na idućoj utrci, V.N. Malezije.

Nijemac je kaznu dobio zbog kruženja stazom s uništenim bolidom nakon sudara s Robertom Kubicom.

Red Bull Racing je zbog upućivanja vozača da ostane na stazi s teško oštećenim bolidom zaradio novčanu kaznu od 50.000 dolara.
 
Član
Želim da cujem da je trebao Massa biti prvak koji uopce ni nezna voziti F1 jedino ako ne starda prvi.,ili pak Kimi koji prespava pola utrka;)
mali crnjo ce biti prvak i ove godine:icon_biggrin:
 
bravof je napisao(la):
ulala je napisao(la):
Sada su tek vidili oni koji su sumnjali u mog brata Lewisa kako vozi sa sporim bolidom,prosle godine su pricali da mu je bolid zasluzan za naslov a saddd.....:icon_smile:pssssssssstttttttttttttttttt

pogresno si informisan nije bolid zasluzan sa sampionsku titulu ako ka vec smatrate sampionom zasluzna je njegova nevjerovatna sreca i onaj dupelizac Glok,ne bolid..

a to sto je glupko dobio 3 mjesto ,neznam zasto, al me ne iznenadjuje mozda malo ,cudim se da nisu mu dali 1.ipak sramota bi bila velika da "zvani" sampion ne osvoji nista..


steta pa Massa i Raikonnen nemaju privilegije .

Postajes smijesan bgm , sam svoje komentare pobijas , prvo si govorio da imaju dobar bolid i zato je prvi , pa onda ima srece , pa Glock pa ovo pa ono a kad je Massa na sudu dobivao bodove bilo je sve ok.


Koji je Hamilton krenuo a koji je zavrsio ???

Sje ti je jasno onda ;)
 
Član
bravof je napisao(la):
ulala je napisao(la):
Sada su tek vidili oni koji su sumnjali u mog brata Lewisa kako vozi sa sporim bolidom,prosle godine su pricali da mu je bolid zasluzan za naslov a saddd.....:icon_smile:pssssssssstttttttttttttttttt

pogresno si informisan nije bolid zasluzan sa sampionsku titulu ako ka vec smatrate sampionom zasluzna je njegova nevjerovatna sreca i onaj dupelizac Glok,ne bolid..

a to sto je glupko dobio 3 mjesto ,neznam zasto, al me ne iznenadjuje mozda malo ,cudim se da nisu mu dali 1.ipak sramota bi bila velika da "zvani" sampion ne osvoji nista..
Znaci po tvom glupko trecu sezonu zaredom ostvaruje odlicne rezultate na srecu,nidje veze,covjek je startao sa 18 pozicije budi realan!
Ne znam sto ga na HRT hvale mozda im je platio!:smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
Po njegovom bi trebao Massa bit proslogodišnji prvak,..prvak sa 2 i pol pretjecanja .,,covjek koji nezna voziti bez traction controla ..covjek koji nezna voziti po kisi..Kimi je druga prica..
Hamilton ce da ocita lekciju i ove godine svima ..mozda vec i na Sepangu:cool:
 
Ja sam massa fan,ali realno je da je hamilton fantastican vozac koji je sazrio i pametnom voznjom
dosao do bodova,za razliku od ferrarija,koji ocigledno ne zna sta radi,prvo su massi taktikom
unistili relativno dobru utrku,onda bolid otkazuje,a o kimiu necu trositi rijeci,toliko nezainteresovanosti
kod jednog covjeka nisam odavno vidjeo.Kazete hamilton imao srece,jeste,ali je sreca sastavni dio
natjecanja.

Hamilton je startao 18 sa losim bolidom,i dodje do 3 mjesta i onda vi pametnjakovici kazete,sreca,
jest eto svi mu se sklanjali,vettel i robert se namjerno sudarili da bi hami bio treci,da hamilton je
natjerao trullia da pretice pod safety carom,itd...malo realnog pogleda na situaciju ne bi vam skodilo!!!

ULALA i za tebe isto vazi,al ko zna,mozda pokusavam dokazati nesto ljudima koji nisu zreli da
realno gledaju na stvari,s toga to ismijavanje Felipe ne stoji,jer ako takav felipe kakvim si ga ti
okarakterisao za 1 bod izgubi titulu(sjeti se madjarske i singapura) onda je ostatak grida retardiran,
s toga,malo realnosti ne bi skodilo!!!;)
 
Član
ok mozda sam malo pretjerao al zelim da kažem da bi i Ferarri bio sretniji da se Kimi probudi jer znaju da je bolji vozac od Masse..i ne mogu podnjeti ovo blaćenje Lewisa:;jesu li svi ljudi RASISTI ili sta je ne znam??jer decko se toliko trudi i to je dokazao da vozi savrseno..a odjedno neke price o poklanjanju..
Pozz raja
 
imal igdje spisak rezultata utrke? :icon_question:
Sta se svadjate oko gluposti.... Ferrari... nema dalje... Hamilton je najsugaviji vozac koji je ikad sjeo u F1 bolid, njemu treba zabraniti da vozi formulu...:lol:
 
Početnik
Da startao sa 18 pozicije,koliko ih je ispalo 18 do 3 pozicije

Hamilton ce vjecno ostat glupko,opcenito gledano, svidjalo se to vama ili ne,i neznam kakve to ima veze sa rasizmom.

A to sto ga fale na HRT,postavicu ti isto pitanje zasto ga ti falis,zasto ne falis trulija koji je startao iz boksa i dosao do 3 pozicije ocito je Truli ima srecu a hamilton znanje

toliko o vasoj realnosti.
 
HFintegrale je napisao(la):
imal igdje spisak rezultata utrke? :icon_question:
Sta se svadjate oko gluposti.... Ferrari... nema dalje... Hamilton je najsugaviji vozac koji je ikad sjeo u F1 bolid, njemu treba zabraniti da vozi formulu...:lol:

grom iz vedra neba , imas na predhodnoj stranici
ti ne znas ko je kako zavrsio a nesto komentarises :cool:

bravof: Trulli je dobro vozio ali koliko je to puta uspjelo Trulliju a koliko Hamiltonu ( da se sa kraja probije na neku dobru poziciju )
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
imal igdje spisak rezultata utrke? :icon_question:
Sta se svadjate oko gluposti.... Ferrari... nema dalje... Hamilton je najsugaviji vozac koji je ikad sjeo u F1 bolid, njemu treba zabraniti da vozi formulu...:lol:

grom iz vedra neba , imas na predhodnoj stranici
ti ne znas ko je kako zavrsio a nesto komentarises :cool:

bravof: Trulli je dobro vozio ali koliko je to puta uspjelo Trulliju a koliko Hamiltonu ( da se sa kraja probije na neku dobru poziciju )

onoliko puta koliko i Truliu,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top