Australia -Albert Park 27, 28, 29 Mart 2009 (Round 1)

Australia -Albert Park 27, 28, 29 Mart 2009 (Round 1)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=257:massa-ako-ovako-nastave-naslov-je-njihov-do-polovice-godine&catid=34:najnovije-vijesti

Izjava Felipe Masse nakon kvalifikacija...:cool:
 
Hamilton starta sa zadnje pozicije,mora promijeniti mjenjac,ocekujem sutra haos na startu,favoriti
od ozada zeljni probijanja + kers boost,safety car nam ne gine suta!!!:cool:
 
Početnik
pakao....:icon_rolleyes:

ma sve i da se probuju ovi vodeci naprijed nece moc ocuvat to mjesto ovi su strahota brzi.:icon_rolleyes:
 
Brawn -Mercedes stvarno otkaceni :D lete po stazi

Hamilton ima ogromnih problema sa bolidom , nadam se da ce se to rijesiti i da ce svi onako najspremniji izaci na utrku ;)

ali opet nije sve tako crno , Mercedes je prvi , to je najbitnije , bar za mene :D
 
Početnik
Obistinilo se ono moje od prosle godine kad sam rekao za Hamiltona,bolji Kovalajnen od njeg,i da su svi vozaci fenomenalni samo im treba dati dominantan bolid i svi mogu biti Hamilton :lol:

Ja mislim da se Hamilton mogao ugrist za guzicu ugrizo bi se danas,vise mu ni Ron Denis ne moze pomoc :lol::lol: njegov tatica.

U glavnom nizbrdo je krenulo sve sto se tice proslogodisnjih favorita,sezona za njih nije mogla krenut gore,nadam se nekoj vecoj prekretnici ili ce se desit sto je i Massa rekao u pola sezone imacemo Sampiona.
 
TOYOTINI VOZACI DISKFALIKOVANI

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=262:toyotini-vozai-diskvalificirani&catid=34:najnovije-vijesti

FIA objavila tezine bolida nakon kvalifikacija

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=265:fia-objavila-teine-bolida&catid=34:najnovije-vijesti
 
bravof je napisao(la):
Obistinilo se ono moje od prosle godine kad sam rekao za Hamiltona,bolji Kovalajnen od njeg,i da su svi vozaci fenomenalni samo im treba dati dominantan bolid i svi mogu biti Hamilton :lol:

Ja mislim da se Hamilton mogao ugrist za guzicu ugrizo bi se danas,vise mu ni Ron Denis ne moze pomoc :lol::lol: njegov tatica.

U glavnom nizbrdo je krenulo sve sto se tice proslogodisnjih favorita,sezona za njih nije mogla krenut gore,nadam se nekoj vecoj prekretnici ili ce se desit sto je i Massa rekao u pola sezone imacemo Sampiona.

A gdje ti je Massa i Raikonnen sa usavrsenim bolidima :icon_question:
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Hamilton starta sa zadnje pozicije,mora promijeniti mjenjac,ocekujem sutra haos na startu,favoriti
od ozada zeljni probijanja + kers boost,safety car nam ne gine suta!!!:cool:

Hm to je i komentator jutros spomenuo na HRT-u taj KERS boost... Mada mi nije jasno kako će odmah na startu imati podršku KERS-a? Ako se energija sakuplja tijekom kočenja misliš da će se u krugu za zagrijavanje kers imati kada napuniti :icon_rolleyes:? Ako ste pratili rad i punjenje KERS-a na Kimijevom bolidu jutros meni se ne čini da se puni tako lako... Zato čisto sumnjam da će ga itko imati na startu... :icon_rolleyes:

bravof je napisao(la):
Obistinilo se ono moje od prosle godine kad sam rekao za Hamiltona,bolji Kovalajnen od njeg,i da su svi vozaci fenomenalni samo im treba dati dominantan bolid i svi mogu biti Hamilton :lol:

Ja mislim da se Hamilton mogao ugrist za guzicu ugrizo bi se danas,vise mu ni Ron Denis ne moze pomoc :lol::lol: njegov tatica.

U glavnom nizbrdo je krenulo sve sto se tice proslogodisnjih favorita,sezona za njih nije mogla krenut gore,nadam se nekoj vecoj prekretnici ili ce se desit sto je i Massa rekao u pola sezone imacemo Sampiona.

Ja koliko sam čuo Hamilton je spreman da napusti McLaren... Doduše to je onda porekao al čim se o tome priča... :icon_rolleyes:

Druga stvar šuška se da je vlasnik BrawnGP-a nitko drugi neko veliki Michael Schumacher... :icon_smile:
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Obistinilo se ono moje od prosle godine kad sam rekao za Hamiltona,bolji Kovalajnen od njeg,i da su svi vozaci fenomenalni samo im treba dati dominantan bolid i svi mogu biti Hamilton :lol:

Ja mislim da se Hamilton mogao ugrist za guzicu ugrizo bi se danas,vise mu ni Ron Denis ne moze pomoc :lol::lol: njegov tatica.

U glavnom nizbrdo je krenulo sve sto se tice proslogodisnjih favorita,sezona za njih nije mogla krenut gore,nadam se nekoj vecoj prekretnici ili ce se desit sto je i Massa rekao u pola sezone imacemo Sampiona.

A gdje ti je Massa i Raikonnen sa usavrsenim bolidima :icon_question:

Massa 6 Kimi 7 ;)

Ako Hamilton ne bude imao bolid koji ce se moc borit za titulu mislim da on vec sledece sezone nece bit vozac McM.

A sto se KERSA tice mogu ga napunit za start,ne znam tacno na koji se nacin puni i tacno je da je se sporo punio,ali kad je Kimi izasao iz zadnje krivine pred start znam da se napunio FULL.

A to Schumija,moguce,al cisto sumljam..:icon_rolleyes:
 
Vjeruj da i Hamilton moze biti tu negdje da mu je bolid ispravan al ovako nemoguce

Ako si zadovoljan sto je Massa 6. onda :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top