audi s1

audi s1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a neznam dje ce biti organizovano za njega sta mislite to je vec poprilicno brzo izlazna ce biti sigurno oko 300km/h a to nije za zajebanciju moze ubiti 50 ljudi sa time ako izleti zato trebaju blokovi oko staze al betonski a to ovde nema ima bili su neki blokovi u mahovljanima al jednom stranom tako da ne znam dje ce se voziti
 
Član
jedan sekunda nije malo i dosta se mora pomuciti da se skine sekunda

a da ne pricam sta treba uraditi da se ide ispod klase 10s

....
 
Početnik
SamiRX-8 je napisao(la):
A znas li ti da dolazi neki tip iz BiH koji je sastavio sebi RX-7-icu a da niko nije znao za taj projekat...kazu ima oko 1700KS, i vrijeme ce joj biti nekih 7,5 sec... bez NOS-a naravno...


a da ma ja znam normala... 7.5KS, i vrijeme oko ce joj biti nekih 1700 sec... bez NOS-a naravno...


:D
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
audi i te europske avte se moze sklopiti ako se ima brdo para za bacanje npr.. repo i njegov golf turbo momak je ubacio sve kovane komponente i ceka sad VEMS i nitro i ima da ide ko 11 sec


ma nema ti moj auto veze sa europom, to je obicni seosko-gradski auto... kojeg malo provozam po gradu i svratim do okogradskih kafana kojim seoskim putem.. ono u nizim okretajima bez boost-a..

kad smo kod cesta, grada, sela i toga, neki dan sam upao u rupu duboku nekih 25 - 30cm i ostetio felgu, ali evo je ponovo na autu potpuno uradjena, ne vidi se da je uopste ista bilo, kao nova :) .. malo sam ja zamolio da mi to brze urade ;)

kovane komponente kazes.. mislis recimo na ovo?



i na onu finu obradjenu vw kovanu radilicu i na one sexy arp u/c šarafe glave.. i sve ostalo neda mi se nabrajati u 7h ujutro nakon neprospavane noci : - )

pa eto motor sam uspio nekako upaliti.. meni se cini da ne klapa puno dok radi.. hahaha :icon_twisted: :icon_twisted: :D

neznam ni jesam li ti rekao ali ne ide VEMS nego MSQ, uglavnom ciljat cu da to zavrsimo do utrke u Mostaru, vec bismo i zavrsili da je sve ok no jedini problem je ostao ona bačva iz SLO (reci cu ti sve na msn, smijat ces se) ali i dalje se borim da je dopeljam k sebi, nakon toga ja i Mitja mapiramo ovaj motor!

i mislim da 99% da nece ici nitro na motor vec ce se izvlaciti max snaga iz ovoga mojim visokoumnim metodama i i idejama sto ce nadam se biti dovoljno za toliko sekundi :cool:

bah ne zanimaju me predvidjanja oko trka uopste.. kad god sam nesto predvidjao uvjek bi iskrslo neko sranje prethodno tako da lalala.. bitno je ako nista da se djevojcice, dok drzim svoju desnu ruku na njenoj lijevoj nozi, napale na cistu silu i na veliki tlak u cilindru u kojem i dalje nema samozapaljenja cijele te nesretne smjese...
 
Početnik
no da kažem vezano za temu, taj (Grubelicev) S1 quattro ili sto je vec, sigurno ce ici ispod 10, da ne govorim i jace..

s obzirom na investiranu lovu i rad, detaljnost i vrhunsku preciznost, i Hic-a u cijelom tom programu, ozbiljnost i pristup i zacrtani cilj, tvrdim sigurno da mu rezultat nece izostati.. kome se to ne svidja sto mu ja mogu, ali tako je, to ce biti najjace auto na ovim krajevima i tocka. i bit ce nesto sto jos nitko nije vidio ovdje

auto mu je sa izvadjenim stvarima imao 1600kg i isao 10.5 u banja luci, koliko ono konja rece Hic dok smo drobili na mob da je imao tada, stvarno se ne sjecam, no sigurno ne bi vise od 900ks, ukupno sa nitrom.

sada sa 600kg manje, 1000+ks + 500ks nitra, vjerovatno ce ici malo bolje
: - )
 
Početnik
HONDA POWERR je napisao(la):
malo si se zajebo nije 900 ks imao onaj audi s2 vec 650 ks i nitra oko 100 ks


stvarno se ne sjecam koliko je jak, davno mi je to Hic govorio, zato i kazem uz nitro da nije bilo vise od 900ks, a bilo je podosta

sigurno se sjecam da je govorio preko 700ks cisto snage motora, i sigurno vise od 100ks nitra. Hic ga je mapirao, na valjcima sigurno, i nabavljao mu sve, valjda on zna.
 
jbg svima onda govori drukcije mi kad smo bili na race u BL 2007 kad je oborio rekord kaze auto sada ima preko 650 ks malo vise tako je reko da ne zna tacno a za nos je rekao isto da ima preko 100 ks ali nista nije tacno rekao jer izleda da ni on nezna cim kaze oko ili malo vise to sam ja licno cuo od njega
 
Početnik
ma pusti Hic-a sta prica :D


a koliko je auto stvarno jak tko ce znat. sigurno dosta cim gura 1600kg 10.5s
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top